Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Zagadki bokserskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Joker
O Wasilija Żirowa chodzi Wink
Brawo!
Zadajesz Wink
Sparował z nim słynny aktor i dostawał solidne fory. Aktor widząc to powiedział do pięściarza:
- No dalej, pokaż co naprawdę potrafisz!
Po czym dostał cios na wątrobę i został znokautowany ^^

O jakiego boksera chodzi?
Shavers Ernie Smile
Tak, Shavers Wink
Podobno Sly po sparingach rzygał krwią a przez kilka kolejnych nią sikał.
Nie mam weny niech zada jakiś dobry chłopak (ale naprawdę dobry a nie jakaś wydmuszka)
Jedziemy.

Pieściarz ten to były mistrz świata federacji IBF w kategorii superkoguciej ' .Rodak jednego z najlepszych pięściarzy Rankingu P4P ostatnich lat,w swojej karierze w tej samej kategorii wagowej tuż przed walką o tytuł IBF, miał, szansę zdobycia wakującego tytułu WBC,o ten pas zmierzył się z zawodnikiem słynącym z niesamowicie potężnego uderzenia, mającym przed tą potyczką 35 nokautów w 37 walkach.
Bohater zagadki przegrał jednak prze TKO w drugiej rundzie,walka jednak zaczeła się dla niego bardzo dobrze bo miał rywala liczonego już w pierwszej minucie walki.

Pas IBF stracił już w pierwszej obronie,w rewanżu z tym samym pięściarzem,z którym go zdobył.
Miał jeszcze szansę odzyskania tego pasa,ale niezbyt Szczęśliwie się to dla niego skończyło.

pierwsza i jedyna z ekstra podpowiedzi, (więcej nie będzie, aby urozmaicać wątek Smile ) :
-Jest to pięściarz jeszcze z ery 15, rundòwek
Bobby Berna Wink
Sad Dobrze, Kurde ,@Redd, , tobie nie można zadawać zagadek widzę Wink

Wracając do moich przemyśleń co do wprowadzenia, nowości,.

Co byście powiedzieli na to aby,user który odpowiedział na zagadkę,zadawał nową, jak to było do tej pory,tylko że wybierałby,
użytkownika, (oczywiście najlepszy wybór, to te osoby które są aktywne dośc często),który ma odpowiedzieć na nią,może być też taka sytuacja że dana osoba nie zna odpowiedźi, lub po po prostu nie chce odpowiadać, to przekazuje prawo do odpowiedzi innej osobowości.
Przykład:
@Redd,znalazł odpowiedź na moją zagadkę, zadaje nową i wyznacza do odpowiedzi @Melvina, jak Melvin nie zna odpowiedźi, nie może znaleźć, nie ma czasu, nie chce mu się odpowiadać to przekazuje szansę dalej, np @Jokerowi.

Może jest to zwykła propaganda, czy też niezbyt ciekawa forma, wprowadzenia świeżości ale myślę że mogłaby się sprawdzić, przynajmniej w krótkim okresie czasu, ..można to wypróbować,.
Mi tam stary system się podoba Wink

Moja zagadka:
- W walce o mistrzowski tytuł nabawił się urazu neurologicznego i musiał zakończyć karierę. Po tym fakcie zaczął handlować narkotykami, przez co został deportowany do swojej ojczyzny. Tam toczył dalej pojedynki pięściarskie (choć nieoficjalne) i niedługo później zmarł, najprawdopodobniej w wyniku odnowienia się urazu neurologicznego. Nie dożył nawet 30 lat.

O kogo chodzi?
Przekierowanie