Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Zagadki bokserskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Allan Vester przegrana z naszym Rafałem Jackiewiczem.
Zgadza się.
Zagadka: były pretendent do pasa IBF (walkę przegrał na punkty), zasłynął z pokonania przyszłego członka galerii sław i to dwukrotnie z rzędu. Wszystkie kolejne ważniejsze walki przegrał w tym na koniec kariery z wielką legendą dla, której była to przedostatnia potyczka. Ten zawodnik może się jeszcze pochwalić wygraną nad byłym rywalem Moneya.
Ivan Robinson?
Tak wygrał z Arturo Gattim i Emanuelem Augustusem.
Dobra to zadam zagadkę.Mam nadzieję że @Redd się nie obrazi, Smile
Podaje trzy wypowiedzi(cytaty). z Historii Boksu i trzy pytania do nich. :

1. " Na pokaz mojej masturbacji Madison Square Garden zapełniłoby się do ostatniego miejsca ". 》 》 》 》 》 Podaj autora tego Cytatu. ?

2. " On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina ". 》 》 》 》 》 Podaj autora tego Cytatu i pięściarza, o którego chodzi,w tej wypowiedźi ?

3. "To nie ma sensu.Muśialbym z nim walczyć wielkimi, 18 - uncjowymi rękawicami, z prawą ręką zawiązaną do tyłu, lewą mógłbym go bić nie więcej niż 10 razy w ciągu rundy, a jedną nogę musiałbym mieć w cemencie ". 》 》 》 》 》Podaj Imię i nazwisko, Wielkiego Mistrza, który wypowiedział te słowa po zaproponowaniu mu walki z Vinny'm Pazienza ?
1.Tyson Mike
2.Lou Duva o Gołocie Andrzeju
3.Roy Jones jr
Wyłapaleś @Joker, Zgadza się. Smile
To ja oddam zagadkę @redd'owi Smile
Prosimy...
Roy tak mówił o Vinnym aż w końcu do walki i wyszedł.
Przekierowanie