Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Zagadki bokserskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
yes! Zgadza się , Smile
To zadaję Smile
Jak się nazywał jedyny mistrz świata w boksie, którego nazwisko składało sie ledwie z dwóch liter?
Moja odpowiedź to: Versace, Versace, Versace. Versace, Versace? Versace, Versace!

ODP: Min Keun Oh

Teraz ja: Niepokonany bokser europejski, który odszedł niepokonany, wygrywając wiecej niż 40. walk. 20 Wiek

Podpowiedź: Odpowiedź to Hannah Montana, Hannah Montana, Hannah Montana.
(02-01-2015 11:33 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]To zadaję Smile
Jak się nazywał jedyny mistrz świata w boksie, którego nazwisko składało sie ledwie z dwóch liter?

Takahiro Ao

(02-01-2015 11:52 PM)CCConeser2 napisał(a): [ -> ]Teraz ja: Niepokonany bokser europejski, który odszedł niepokonany, wygrywając wiecej niż 40. walk. 20 Wiek

Joe Calzaghe.
Ao się zgadza. A idź kubala mieszasz, ale jak już się tak "wpieprzy*em", to poprowadzę Big Grin.
Bokser ten walczył w lżejszych kategoriach a karierę zakończył przed 21 wiekiem.
Agustin Senin?
tak jest......
O jakiego pięściarza chodzi?

W swojej karierze zdobył tytuł mistrza świata i jest Latynosem. Przygodę z boksem zawodowym rozpoczął w Kostaryce. Stoczył tam swoje 4 pierwsze pojedynki i dopiero w piątym zaboksował na terenie ojczystego kraju.
Naturalnie Ricardo Mayorga ! ?? Smile
Tak, Ricardo Mayorga Smile
Przekierowanie