Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Zagadki bokserskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ezzard Charles?
Tak, Ezzard Smile
Dobra, nikt się nie pali to ja mam coś trudnego Big Grin

Co to za bokser?

- nazywa się jak jeden z wielkich bokserów z (nie tak znowu odległej) przeszłości
- pierwsze sześć walk - wygrał cztery, zremisował dwie, wśród tych 4 zwycięstw jedno ma szczególny wymiar: pokonany został jeden z bokserów p4p ostatnich lat i to już w 1 rundzie
- zanotował czternaście porażek z rzędu i zakończył karierę
Gogolius, panie, trudna zagadka :-D, , może jakaś mała podpowiedź, w jakiej wadze chodził ów Pięściarz ?
Boxrec mówł że welterweight, ale to zwycięstwo nad czołowym p4p było pewnie w trochę niższej (przedziały między piórkową a półśrednią)
Javier Duran Smile
Brawo! Big Grin

A pokonanym oczywiście Juan Manuel Marquez. Oczywiście lepiej brzmi "pokonał w swoim drugim występie JMM" niż " wygrał z debiutantem JMM, który walnął mu z główki w pierwszej rundzie i został zdyskwalifikowany" Wink
To teraz pora na moją zagadkę.

Podajcie nazwisko boksera. Walczył na przełomie XX i XXI w. Był znany z bardzo nieczystych zagrań. Że tak wymienię:
-jeden z jego rywali zmarł po walce z nim.
-w trzech jego walkach na wysokim poziomie z rzędu dochodziło do zderzeń głowami.
-raz "z dyńki" dostał od niego nawet sędzia Big Grin
Żeby bardziej docenić jego bokserskie osiągnięcia to był on bliski wywalczenia tymczasowego tytułu WBO (przegrał przez kontrowersyjną decyzję SD) oraz posłał na deski jednego z najlepszych bokserów w historii swojej kategorii.
Kabary Salem
Tak. Większość chyba pamięta go z tej nieszczęsnej walki z Carverem.
Przekierowanie