Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Zagadki bokserskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A ja oddaje swoją zagadke i namaszczam @Sandera(niech ma i się cieszy) Big Grin
Hmm... coś na czasie i z pamięci.
W której walce doszło do takiego "skrzywdzenia" jednego z pięściarzy :

Bokser A rzuca boksera B na dechy. Sędzia wylicza boksera B i zdaje się kończy pojedynek, bokser A świętuje wygraną, na ringu jest już jego team, aż tu nagle sędzia jednak pojedynek wznawia... Walka kończy się pełnym dystansem i krzywdzącą dla boksera A decyzją...
[Obrazek: 5e9c17212_yyy_no_ten_tego.jpg]
Pięściarz "wydymany" zrobił dużą karierę, boksuje do dziś i jeszcze do niedawna był bardzo wysoko notowany.
Jakbyś podał jeszcze wage to byłbyś super gość Wink
Pięściarz oszukany boksuje w kategorii średniej. Imię jego rywala nosi też jeden z bohaterów popularnej bajki/kreskówki (czy co to tam jest).
No proszę cię Joker, przecież to jest beznadziejne banalne, dopiero teraz zajrzałem w temat Big Grin

Sergio Martinez oczywiście, chodzi o walkę z Kermitem Cintronem. Pojedynek bez precedensu, bo Sergio został wydymany w tej walce 3-krotnie - znokautował Cintrona, ale sędzia się rozmyślił, w ostatniej rundzie ringowy z dupy odjął Martinezowi punkt, a na koniec został wydymany na kartach punktowych (gdyby nie odjęty punkt wygrałby przez UD, ale i tak punktacja to wał)
Oczywiście Wink
https://www.youtube.com/watch?v=0FebhEp_S08 - kto nie widział niech looknie, bo to były jaja niesamowite (nokaut na Cintronie w rundzie 7).

A jakby ktoś punktował, to jest temacik w LPW Wink

Może @Matys masz kartę?
Wuj wiedział że to takie proste...
Jako, że temat zaliczył kolejny zgon, ja zaproponuję coś aktualnego i bardzo łatwego. Tak dla rozruchu Smile

Podaj nazwiska dwóch zawodników, którzy zmierzą się w najbliższym czasie w walce unifikacyjnej o pasy mistrzowskie.
Przekierowanie