Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Zagadki bokserskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
O jakiej walce mowa?

Sędzia ringowy po zakończeniu walki ogłosił zwycięstwo dotychczasowego mistrza, jednak później stwierdził, że doszukał się w kartach punktowych błędu i rywal mistrza był zwycięzcą. WBC uznała nowego mistrza, ale niedługo później zmieniła zdanie, bo arbiter ujawnił, że został zmuszony do zmiany werdyktu poprzez przemoc fizyczną.

Może coś takiego? Tongue
Przeniosłem temat z Offtopu do jednego z działów "bokserskich", moim zdaniem najbardziej odpowiedniego
Podpowiedzieć coś? Tongue
Gdybyś mógł Smile
Rigoberto Riasco - Dong-Kyun Yum, gdzieś o tym czytałem dawno temu
Znana historia ale nie mogłem i nie mogę dalej skumać kto z kim i gdzie... Nazwiska przytoczone przez @Matysa nic mi nie mówią więc nie wiem nawet czy to dobra odpowiedź.
Tak jest, @Matys! Brawo!
Matys
Zapodaj coś Smile
Hmm... no nie wiem. Może coś zabawnego - Dlaczego Muhammad Ali nie chciał kupić domu dla siebie i swojej pierwszej żony - Sonji?
To ma jakiś związek z Islamem ?Bo o ile się orientuję to choć Sonja przeszła na Islam , to szybko Jej się odmieniło , a Sam Ali był dosyć rygorystyczny pod tym względem .Przyznam szczerze ,że choć trochę czytałem ciekawostek na temat Alliego , ale akurat tego dlaczego Ali nie chciał kupić domu dla Siebie i Sonji to za bardzo nie wiem Wink
Przekierowanie