Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Zagadki bokserskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bingo. Chodziło o Tima.
@kubala
Zarzuć coś na ruszt.
Wedle życzenia Smile

O kim mowa?
Meksykański bokser. Mistrz świata wagi piórkowej. W wieku 16 lat przeszedł na zawodowstwo, a w wieku 23 lat był już po 9 skutecznych obronach tytułu. Nigdy nie leżał na deskach, raz przegrał na punkty. Po karierze bokserskiej planował rozpocząć studia medyczne, lecz plany te pokrzyżowała śmierć boksera w wypadku samochodowym.
Salvador Sanchez..
BMH
Za łatwe, nie?
Oj tam, od razu latwe hehe... trafiles na zawodnika, ktorego swego czasu duzo ogladalem, a i sporo o nim czytalem. Nawet tu na forum o nim w jednym temcie wspomnialem: http://forum.bokser.org/thread-1112.html .Jakis czas temu na konkurencji, tez powstal temat wspominajacy o Sanchezie, wiec trudno bylo nie odp. Kubala. Licze jedbnak, ze czesciej bedziecie zadawac zagadki.Wink
Nie wiedziałem. Ja go poznałem całkiem niedawno, robiąc swój cykl.

Były mistrz świata kategorii piórkowej i wagi junior lekkiej. Słynął z piorunującego uderzenia, nokautując aż 103 rywali, sam powalony tylko raz! Po zakończeniu kariery odnalazł się jako trener, m.in. pomagał młodemu George'owi Foremanowi.
@kubala1122331
Sandy Saddler
To jak nikt nie ma pytania, to wtrącę się przed szeregWink

Jaki mistrz świata wagi ciężkiej w swojej młodości dostał propozycję kontraktu w profesjonalnej drużynie baseballowej, której ostatecznie nie przyjął?
Wiem że Marciano chciał grać w baseball ale oblał testy więc raczej nie on.
Przekierowanie