Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Zagadki bokserskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Reprezentant Dominikany, 36 lat w dniu zdobycia pasa.
Luis SantanaSmile

Teraz ja zadam. Zdarzenie to mialo miejsce podczas slynnej konferencyjnej bojki, miedzy Alim i Foremanem. Pytanie: Jakich 4 innych i znanych bokserow, probowalo rozdzielic Big Georga z Alim?

Co do walk Norrisa, to z tego co pamietam, to tam byly jakies jaja. Terry sam byl sobie chyba winien. Dobrze, ze przypomniales, sciagne sobie te walki i przypomne co tam zaszlo.
@BMH
Jest to na YT?
Nie wiem Sander, ale na boxingscene sa do pobrania. Ja mam w pamieci, ze Norris sam sobie byl tam winien. A co z zagadka?
Zdarzenie to mialo miejsce podczas slynnej konferencyjnej bojki, miedzy Alim i Foremanem. Pytanie: Jakich 4 innych i znanych bokserow(moze bylo ich wiecej... Nie wiem), probowalo rozdzielic Big Georga z Alim?
Ja właśnie o zagadkę pytałem Tongue Historię walk znam.
He, nie zrozumielismy sie.Tongue Odpowiadam... podczas calego zajscia, Foremana i Aliego rozdzialali m.in. Dempsey, Paterson, Frazier i Griffith.
Był mistrzem świata wagi ciężkiej. Jedna udana obrona i porażka przez KO w drugiej obronie. Obecnie w hw mamy boksera noszącego to samo nazwisko.
Tommy Morrison?
Niestety nie.
Miałem dwie opcje. Może ta druga będzie prawidłowa?
Tim Witherspoon

Nie jestem tylko pewien czy Chazz po laniu od Mitchella nie zakończył kariery...
Przekierowanie