Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Zagadki bokserskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gene Tunney.
Zgadza się.
(11-08-2013 10:12 PM)zwierzante napisał(a): [ -> ]Ten w białych spodenkach przypomina Battling Nelsona więc stawiam na walkę Battling Nelson - Ad Wolgast

AFPL, jak zadales zagadke, to nie ma sie co zbierac do odpowiedzi jak pies do jeza.Wink Zwierzante dal odp. wypadaloby odpisac, czy prawidlowo.
Braddock? Na większą część zagadki to dobra odpowiedź bo większość kariery przeboksował w light heavyweight a zdobył mistrzostwo w heavy był synem irlandzkich imigrantów tylko nie wydaje mi się aby był znany z świetnej techniki Sad ale kiedyś odpowiem na waszą zagadkę ogólnie szacunek Panowie za niesamowitą wiedzę
(15-08-2013 10:33 AM)zwierzante napisał(a): [ -> ]Braddock?

Odp juz jest wyzej... Gene Tunney.Wink Braddock chyba urodzil sie w Irlandii, a Tunney w Stanach.
Prawidłowa odpowiedź to walka Ray'a Campbell'a z Dick'iem Hyland'em.
O kim mowa?
Jeden z najwybitniejszych przedstawicieli boksu amatorskiego. Trzykrotny złoty medalista olimpijski i sześciokrotny mistrz świata. Nigdy nie przeszedł na zawodowstwo. Dziś (22 września) kończy 46 lat.
Felix Savon !
Tak jest. Wiem, że łatwe, ale chciałem jakoś uczcić urodziny tego wybitnego człowieka: )
Nie każda zagadka musi być trudna Tongue
Przekierowanie