Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Zagadki bokserskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Szakal
Wiem, wiem ;p
Tam jakiś zakrzep krwi był podczas operacji i podobno mogło to być spowodowane wcześniejszymi urazami typowo bokserskimi. Na szczęście zgadłeś Wink
Co do zagadki to oczywiście chodzi o Taja Samsona Dutcha Boya Gyma.
Dokładnie, mówiłem że będzie prościutka.
Ja mam prostą Tongue Dwóch topowych brytyjskich bokserów,którzy po zakończeniu kariery brali narkotyki?
Joe Calzaghe na pewno, poza tym chyba Frank Bruno?
@terq
Joe Calzaghe i Ricky Hatton.
-----
[EDIT] - W sumie co do Hattona, to nie jestem na 100% pewny, bo nie pamiętam dokładnie czy po porażce z Pacquiao on oficjalnie zakończył karierę czy nie.
@Szakal

Tak,o nich mi chodziło.Co do Hattona to po walce z Packmanem niby oficjalnie nie zakończył kariery,ale chyba wszyscy myśleli,że to już koniec,a tu psikus i po 3 latach KO od Senczenki. Był nawet taki filmik jak Hatton wciąga kokaine nosem Tongue

EDIT

A jeśli chodzi o Bruno to też miał jakąś styczność z kokainą chyba.
(06-08-2013 01:36 PM)terq napisał(a): [ -> ]@Szakal

Tak,o nich mi chodziło.Co do Hattona to po walce z Packmanem niby oficjalnie nie zakończył kariery,ale chyba wszyscy myśleli,że to już koniec,a tu psikus i po 3 latach KO od Senczenki.
No właśnie dlatego miałem wątpliwości co do jego osoby.

Moja zagadka:
Legenda i jeden z najlepszych (o ile nie najlepszy) pięściarz w historii swojego ojczystego kraju, mistrz Europy dwóch kategorii wagowych, a w końcu także mistrz świata. Tytułu nie zdołał utrzymać, stracił go w pierwszej obronie przegrywając (była to jednocześnie jego ostatnia walka w karierze) z inną legendą światowych ringów. Zginął tragicznie.
O kogo chodzi?
Strzal... Marcel Cerdan?
@BMH
Celny ten strzał ;]
[Obrazek: 158.jpg]


Kim jest ten pan po lewej stronie ? Łatwe Big Grin
Przekierowanie