Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Zagadki bokserskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Willie Pepp ?
Bingo Big Grin widzę,że za łatwe te zagadki Big Grin
terq
Nie dziw sięTongue Tutaj są ludzie którzy wiedzą o boksie wszystko. Sam kiedyś próbowałem coś trudnego zadawać, ale to co dla mnie było wcale niełatwe, okazywało się dla nich banalnie prosteTongue
Ten mierzący 180 cm wzrostu półciężki do dziś jest jednym z pięściarzy mających najwięcej stoczonych walk. Niestety dużą aktywność przypłacił wczesną śmiercią.
Archie Moore?
Doczytalem... wczesna smierc, to nie Moore.Tongue
Najwięcej stoczonych walk w półciężkiej i wczesna śmierć... Przychodzą mi do głowy 2 nazwiska: Tiger Jack Fox i Battling Levinsky.
Sander, chodzi o któregoś z nich?
Małe sprostowanie. Walczył również w średniej gdzie podobnie jak w półciężkiej był mistrzem świata.
To zmienia postać rzeczy: Harry Greb?
----
[EDIT] - Tu się z kolei nie zgadza wzrost z tym podanym przez Ciebie... Więc chyba to nie o niego chodzi.
Tak to Harry Greb.
Ja z pewnego źródła wyczytałem, że ma 180 cm Tongue
@Sander
180 cm to on miał, ale zasięgu ramion ;]
Tylko, że jest jeszcze jeden "problem", mianowicie Greb zmarł na nie tyle na skutek dużej liczby walk, co ze względu na komplikacje po operacji (czego to była operacja pewności nie ma; jedne źródła mówią o "ogólnych" powikłaniach po wypadku samochodowym, inne że był to zabieg oka, a jeszcze inne o operacji nosa). Trochę treść Twojej zagadki wprowadziła w błąd i dopiero podpowiedź, o tym że walczył też w średniej mi pomogła ;]


Ode mnie kolejna łatwa zagadka, jakoś nie mam teraz głowy do wymyślenia czegoś trudniejszego:
Walczący w niskich kategoriach pięściarz z kraju azjatyckiego, który pomimo niesamowitego rekordu nigdy nie stoczył walki o poważny tytuł. Już w czwartej zawodowej walce został jednak mistrzem świata jednej z federacji "trzeciego rzędu" i bronił tego pasa do samego końca kariery.
O kogo chodzi?
-----
[EDIT]
@terq
Prosiłbym o zmniejszenie sygnatury, bo masz gigantyczną fotkę która zajmuje połowę ekranu ;]
Przekierowanie