Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Zagadki bokserskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kto powiedział: "Jestem tak szybki, że poprzedniej nocy gdy wyłączyłem światło, byłem w łóżku, zanim w pokoju zrobiło się ciemno"?
Mouhammad Ali Wink
Muhammad Ali Tongue
Ali heheBig Grin
Za łatwe, nie zdążę napisać a już po obiedzie Tongue
Redd najszybszy


Dobra bawcie sie, ja musze sie polozyc nie nadwyrazac plecow.Wink
Sander
Ja jeszcze coś wymyślęTongue A nie jest łatwo wymyślić coś trudnego dla ludzi, którzy o boksie wiedzą wszystkoTongue
1. Meksykańska legenda wagi muszej. Bokser genialny technicznie, jednak bez nokautującego ciosu (tylko 15 zwycięstw Ko, na 64). Bokser, o którym mowa, aż 14 razy skutecznie bronił pasa mistrza świata katgorii muszej, walcząc m.in. w Wenezueli, Korei, czy wiele razy w Japonii. Karierę zakończył w 1982 roku, a zaczął ją, podobnie jak Bernard Hopkins, od srogiej porażki. O kim mowa?

2. W 2006r. Bernard Hopkins pokonał Antonio Tarvera. Mówi się, że wygrał wtedy podwójnie. Dlaczego?

3. Dlaczego sędzia przerwał walkę o tytuł mistrza Ameryki Północnej pomiędzy Jamem Mace'em a Joe Coburnem w 1871r?
1.Miguel Canto??
2. Bo wygral Bernard zaklad o hajs Tarverem...(kiedys przegral Kat podobny zaklad z Joppym)
1. Tak (mała uwaga: na boxrecu Canto ma 61 walk zwycięskich, tam gdzie ja czytałem 64. Nie wiem gdzie jest prawda)
2. Tak

Czekam jeszcze na odpowiedź na pytanie nr 3.
Walkę między panami przerwał sędzia z powodu ciemności nad stadionem. Panowie walczyli już ze sobą prawie 4 godziny i nie wyrobili się do nocy. Wypunktowano remis.
Przekierowanie