Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Zagadki bokserskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak, dokładnie - Rademacher, mistrz olimpijski z 1956, zadebiutował od razu w walce mistrzowskiej z Pattersonem Smile
Ale wy panowie macie wiedzę... Nieraz zastanawiam się co ja robię na tym forumTongue Moja wiedza na temat boksu to pewnie jakaś 1/1000 waszej, choć przyznam, że bardziej mnie interesuje boks współczesny niż historię boksu, może to z tego wynika?Smile
Kto to powiedzial??

"Co mi tam Holyfield, co mi tam Tyson. Czuje sie na silach walczyc z jednym i drugim, byleby tylko chcieli sie ze mna spotkac. Opracuje taka metode, ze po raz kolejny wszystkich zadziwe."

Slowa te zostaly wypowiedziane po pierwszej walce Tyson-Holyfield.
George Foreman?
Dokladnie Sander
Przeczytałem to pytanie i od razu George przed oczami . Nigdy wcześniej tego nie słyszałem ale intuicja bokserska już jest Big Grin
Floyd Patterson w rozmowie z Zbigniewem Marszalkiem powiedzial, ze jego ringowymi idolami byli...? Konkretnie chodzi o trzy nazwiska. Dla ulatwienia zmniejsze liczbe nazwisk do dwoch... moze ktos wie o kogo chodzi?
Joe Louis, Ray Robinson i Rocky Marciano?
Tak Sander.
Jezeli moga zapytac jak na to trafiles? Pomoglo imie i nazwikao Z.Marszalka... znasz ten wywiad z prasy,,, czy moze w zupelnie innych oklolicznosciach na to trafiles?
Nie ten Marszałek nie odegrał tu żadnej roli.
Prowadzę duży notes gdzie notuję fakty, mity, notatki, wywiady, karty punktowe itd drukuję i wklejam a dotyczy to wszystko wielu także legendarnych pięściarzy i właśnie na temat Pettersona był to tekst po angielsku gdzie wymieniał tę trójkę.
Przekierowanie