Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Zagadki bokserskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(01-07-2013 10:45 AM)Matys napisał(a): [ -> ]Ale mistrzami nie byli - mi przyszło do głowy "Great White Hope" - Morrison i Kauffman, ale Kauffman mistrzem nie był i nie zanosi się by został, więc to nie to Wink To było pierwsze skojarzenie, ale drugie i chyba poprawne to Kelly Pavlik i Robert Guerrero - czyli dwa "Duchy" Smile

Moj babol, gdzies zgubilem tych "mistrzow swiata".Big Grin
The Ghosts - Kelly Pavlik i Robert Guerrero. Matys zadaje.
Patrzę na Twoją sygnaturę Pakman - Czakijew, utytułowany amator, dostał walkę o mistrzostwo świata w 17. walce, można powiedzieć, że okazało się, iż było to za wcześnie. Znakomity Rigondeaux - dostał taką walkę (i zdobył pas) już w 9. walce na zawodowstwie. Moje pytanie brzmi - jak nazywa się pięściarz, który dostał walkę mistrzowską z najmniejszą ilością zawodowych pojedynków na koncie? Kto nim był i ile miał walk na koncie przed starciem o mistrzostwo?
Matys
A Ty to wiesz? Big Grin
No wiem, pojawiał się ten temat przy okazji jakichś transmisji - ostatnio chyba natknąłem się na to przy debiucie chińskiej nadziei - Zou Shiminga, mówił o tym Foreman na HBO, mówili też z tego co kojarzę Angole w transmisji Box Nation Smile Osobne pytanie może być - kto został mistrzem najszybciej, to na pewno było w transmisji Box Nation z tamtej gali, ale to nawet trudniejsze pytanie, jakbym nie zobaczył tej rozpiski wtedy na Box Nation to bym na pewno nie wiedział.
Leon Spinks?
Nie - najszybszy pretendent nie został najszybszym mistrzem, dlatego to mogłyby być dwa pytania Smile
Saensak Muangsurin? Ale on wygral...
To najszybszy mistrz, ale był ktoś kto dostał title shota jeszcze szybciej Smile
Pete Rademacher Nie wiem jak moglem o tym zapomniec.Big Grin Przypomnialem sobie historie, ze Patterson mial takiego goscia na rozkladzie, samego pokonanego za ch*ja bym nie pamietal.
Przekierowanie