Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Zagadki bokserskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ktory piesciarz polskiego pochodzenia, dostapil jako pierwszy szansy walki o mistrzostwo swiata wagi ciezkiej? Jezeli dla kogos bedzie to latwe, to dla utrudnienia mam drugie pytanie-powiazane z pierwszym. Jaki byl pierwszy ringowy przydomek tego piesciarza?
Stanley Ketchel? Rozumiem jednak, że "Zabójca z Michigan" to nie był jego pierwszy przydomek, bo byłoby za łatwo Smile
Dokladnie Matys, Kiecal byl pierwszym ktory walczyl o tytul w HW. Co do drugiej czesci zgadaki, to przed "Zabojca z Michigan", byl inny przydomek.Wink
Nie chodzi tez o "Dzikieiego Kota z Michigan", jak rowniez nazywano Kiecala/Ketchela. Chodzi o jego pierwszy ringowy pseudonim... dla podpowiedzi dodam, ze byl on zwiazny z historia zyciowa piesciarza.
Widze nikt sie nie rwie do odp, a i ja nie chce blokowac zabawy. Wiec, pierwszym pseudonimem ringowym jaki nosil Stanley Ketchel, byl "Piesciarz Wloczega".
Ten niewysoki ciężki o wojowniczym sercu brał na klatę każde wyzwanie. Wiele porażek ale z kim! Gołota,Solis,Holy...Tongue
Panowie, wrzućcie na luz.
Nie wiem od czego zaczęła się Wasza dyskusja, bo parę postów z tego co widzę zostało usuniętych, ale naprawdę wyluzujcie.
To co się dzieje na innych portalach jako moderatora mnie nie interesuje. Jeśli na boxing.pl czy gdziekolwiek indziej macie jakieś "prywatne przepychanki" to załatwcie to tam - z tego co wiem na każdym polskim portalu bokserskim są moderatorzy i zapewne możecie liczyć na ich pomoc, więc na to forum nie ma sensu tego przenosić.

@BMH
Potraktuj tego posta jako upomnienie. Jeśli masz jakiś problem z Sanderem, to po prostu go ignoruj - te prowokacje uważam za zbędne. Zwłaszcza, że z tego co zaobserwowałem w tym temacie to w żaden sposób Cię nie zaatakował.

@Sander
Nikt Cię nie będzie banował jeśli nie będzie ku temu podstaw. A aktualnie ich nie ma.

Teraz obejdzie się bez ostrzeżeń, ale będę miał Was na oku pod tym względem. Następnym razem, o ile taka sytuacja się powtórzy, wcale nie musi być tak łagodnie.
Jeśli macie jakieś pytania, to kierujcie je do mnie na PW, żeby nie śmiecić tutaj w temacie.
Sorry za zamieszanie a zbędne posty usuwam.
(03-04-2013 09:00 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Ten niewysoki ciężki o wojowniczym sercu brał na klatę każde wyzwanie. Wiele porażek ale z kim! Gołota,Solis,Holy...Tongue

Musi to być Jeremy "puszka soku pomidorowego" Bates Smile Ciekawe, jak mu płacili za te szybkie występy.
Joe Walcott, na poczatku przygody ze sportem probowal amatorsko boksu, i ??? Dla podpowiedzi dodam, ze byl to rowniez sport walki.
@BMH
Rozwiąż zagadkę bo chyba nikt nic nie wymyśli (wikipedia milczy na ten temat) Big Grin Strzelę, że taekwondoo Smile
Przekierowanie