Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Zagadki bokserskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hm. Wczoraj mocno się nad tym głowiłem. Poproszę podpowiedź Wink
Może chodzi o Stalarczuka? Tak mi się przypomniało bo właśnie teraz walczy z Syrowatką. Wink
(07-05-2016 09:50 PM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Może chodzi o Stalarczuka? Tak mi się przypomniało bo właśnie teraz walczy z Syrowatką. Wink

Jeśli tak, to Terminator popełniłby błąd, bo Staliarchuk pokonał tylko raz Dawida Kwiatkowskiego. Tongue
Od razu mówię, że bardziej strzelałem niż wiedziałem. Wink Więc to raczej nie Terminator popełnił błąd. Wink
Mnie do głowy Felix Lora przyszedł, dwa razy pokonał Cieślaka i zremisował z Szotem, potem przegrywał wiele walk z Polakami. Ale z drugiej strony ciężko go bumem nazwać Tongue
Felix Lora to prawidłowa odpowiedz, może trochę przesadziłem nazywając go bumem ale jakby nie patrzeć record ujemny ma
Co to za bokser?
Jest niepokonanym początkującym prospektem wagi ciężkiej obdarzonym dobrymi warunkami fizycznymi i silnym ciosem. Jego starszy brat zaliczany jest do ścisłej światowej czołówki innej kategorii wagowej.
Jeremiah Karpency???
Nie. Tommy'ego Karpency na pewno nie można zaliczyć do ścisłej czołówki. Chodzi o kogoś innego, niż jego brat Jeremiah. Dla ułatwienia podam następujące dane naszego boksera: ma wg różnych danych 6 stóp i 5 lub 6 cali wzrostu, czyli jakieś 195-198 cm. Ważył podczas swojej przedostatniej walki nieco ponad 240 funtów. Jego starszy brat boksuje w przedziale kategorii od średniej do cruiser, nigdy nie był mistrzem świata, ale na pewno od 3 lat zalicza się do ścisłej czołówki swojej kategorii. Na 100% plasuje się w pierwszej 10.
Jeszcze jedna podpowiedź. Ojciec obydwu braci też był bokserem zawodowym, ale sukcesów nie odniósł.
Przekierowanie