Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Zagadki bokserskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(01-10-2012 10:11 PM)Mastrangelo napisał(a): [ -> ]Nie martw się, może w końcu będzie zagadka o Haye... Wybacz, nie mogłem się powstrzymać Wink.
Hehe. Spokojnie, odebrałem to z uśmiechem na twarzy Big Grin

(02-10-2012 06:18 AM)Bandit napisał(a): [ -> ]Jerome, jesli naprawde nie znasz tych pięściarzy to marny z ciebie kibic boksu Smile
No comment " Smile "

(02-10-2012 03:38 PM)RSC-2 napisał(a): [ -> ]Dlaczego marny kibic boksu?
Czy aby być wierzącym trzeba znać całą „Biblię” na pamięć?
Czy aby nazywać się kibicem boksu trzeba mieć w głowie cały „BoxRec”?
Czy mądrym jest ten kto na pamięć wykuje całą „Encyklopedię Powszechną”?
Czy chcąc napić się piwa trzeba sobie kupić cały browar?
Dokładnie.

@Bandit - wiedzę mam jaką mam. Jestem fanem boksu a kibicem Haye'a i może jeszcze kilku pięściarzy. Niektóra wiedza jest mi zbędna. Historia boksu nie jest mi do życia niezbędna. Gdy mam potrzebę - czytam. Komentarz po prostu żenujący.

NIE CHCĘ WAM ZAŚMIECAĆ DZIAŁU ALE CHCIAŁEM ODPISAĆ. BAWCIE SIĘ DALEJ ;] SZACUNEK DLA WAS ZA WIEDZĘ.
Przepraszam ,że wtrącam się między wódkę a zakąskę

Ale chcę zadać taką zagadkę całkowicie poza konkursem.
Jak już wspominałem w tym temacie , kiedyś odbywały się mecze reprezentacji Polski w boksie z innymi reprezentacjami krajowymi . Istniała także liga bokserska w której występowało wiele zespołów.
Polska posiadała reprezentacje kraju w różnych kategoriach wiekowych. .

I na pewnym zgrupowaniu takiej reprezentacji Polski doszło do dość dziwnej sytuacji.
Trener reprezentacji miał konflikt z pewnym reprezentantem kraju.
Nie mogąc zdyscyplinować owego boksera wyzwał go na pojedynek i doszło do krótkiej walki na pięści miedzy trenerem a reprezentantem.
Walka była całkiem na serio.
Dowiedziały się o tym media i doszło do skandalu. Pisały o tym prawie wszystkie gazety w Polsce., zwłaszcza ,że owym trenerem reprezentacji był bardzo znany polski bokser.
O kogo chodzi?
Kto był tym impulsywnym i narwanym trenerem?
@PeterManfredo
Znowu pudło ;]

Dam podpowiedź, powinna Wam wiele pomóc, bo informacja ta w kontekście bohatera zagadki pojawia się bardzo często:
Pięściarz ten został w wieku 32 lat wcielony do armii i walczył na frontach drugiej wojny światowej. Został ranny, cierpiał potem na depresję powojenną.
Barney Ross?
@Mastrangelo
Tak jest.
Twoja kolej.
Jaki bokser poprosił komentatorów stacji telewizyjnej, na której antenie walczył, o spotkanie w trakcie którego pytał ich co ma zrobić, żeby jego styl był bardziej atrakcyjny dla kibiców Wink.
Jako, że team trochę przygasł pozwolę sobie zadać nową zagadkę:

- O jakich dwóch bokserów chodzi?:
- Obydwaj słynęli z wielkiego serca do walki, swoje ostatnie walki w karierze stoczyli na tej samej gali, zarówno jeden jak i drugi przegrali swoje pojedynki (jeden na punkty, drugi przed czasem).
@Redd

Jakaś mała podpowiedź. Może o jaką dekadę chodzi ?
Ostatnie 5 lat Wink
Antonio Margarito i Paweł Wolak.
Przekierowanie