Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adamek czy Gołota?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
@PeterManfredo
Wstaw może ankietę to mielibyśmy jasną odpowiedź bo jestem bardzo ciekawy zdania większości.
Jak to zrobić nie tworząc nowego wątku?
@PeterManfredo
Edytuj pierwszy post w tym wątku "pełną edycją" i po prostu zaznacz na dole "chcę dodać ankietę". Uprzednio wpisz ilość możliwości a w następnym oknie po kliknięciu "edytuj" lub "zakończ edycję" (nie pamiętam dokładnie) wyświetli Ci się okno do edytowania ankiety. Jakby był z tym jeszcze problem to pomogę.
Wiedziałem co i jak z ta ankietą tylko nie wiedziałem jak dojść do tego by móc ją dodać do utworzonego wątku,dziękiWink
@PeterManfredo
Strasznie nieprecyzyjna ankieta. Dlaczego? Bo legendą wagi ciężkiej nie jest żaden z nich. Wybrałem odpowiedź "Gołota", ale tylko dlatego, że to on w swoim prime wygrałby walkę z Adamkiem. Legendą HW nie był, nie jest i nigdy nie będzie.
Legendą wagi ciężkiej w Polsce...trochę źle to napisałem ale wiadomo o co chodzi
Chyba że tak. W takim razie wszystko jasne.
Jeżeli chodzi o osiągnięcia czysto sportowe w boksie to bezdyskusyjnie wygrywa Adamek... jeżeli chodzi o ich walkę w swoich ''prime'' to myślę, że Adamek dałby bardzo ciężką walkę Gołocie i wcale nie wykluczam, że dzięki sercu, mocnej szczęce, psychice, szybkości by to wygrał...
Więc czemu Andrzeja kliknąłeś w ankiecie?
@AdamekFightPL
Tylko proszę Cię, nie atakuj mnie od razu i zrozum tak jak powinieneś to co teraz powiem.
Jesteś chyba jedyną osobą, która ma takie zdanie na temat konfrontacji Andrew z Tomkiem.
Pamiętaj, że mówimy o prime OBU zawodników a nie tylko Adamka.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie