Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adamek czy Gołota?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Nie wiem czy będąc w cruiser panowałby latami...Walczył ze szklanym Cunnem,solidnym Banksem no ale przecież żaden z nich już w Cruiser nie walczy nie mówiąc o tym,że nie byli czołowymi postaciami tej kategorii w ostatnich czasach. W walkach z Hernandezem czy Huckiem Adamek wcale nie byłby jakimś wielkim faworytem
@PeterManfredo
Dopóki Cunningham nie przegrał z Hernandezem był uważany za najlepszego zawodnika tej kategorii... ostatnio Afolabi pokazał jak można pokonać Hucka a trzeba pamiętać, że Afolabi to jednak nie Adamek. Co do Hernandeza to już w ostatniej walce pokazał jaki to on jest świetny.
Siła,warunki fizyczne Gołoty + głowa,szczęka Adamka = Polski mistrz świata wagi ciężkiej
Wystarczy Andrzej i psychika Adamka. W każdym razie tylko Ci dwaj Panowie i mamy Polskiego Mistrza.
Oj szczękę Andrzej miał podejrzaną...
Czy ja wiem? Może to nie granit ale jednak powyżej przeciętnej.
@PeterManfredo
No wiesz, Gołota w walce z Adamkiem jednak przyjmował porządne bomby na twarz a mimo to stał. Nie były to co prawda ciosy tak silne jak Lewisa czy Brewstera, ale trochę ich przyjął. Taki Arreola,Chambers,Grant,Aguilera całkiem możliwe, że takich ciosów by nie wytrzymali.
@AdamekFightPL
Potężne bomby??!! Od Adamka??!! No stary, opamiętaj się.
@AdamekFightPL
Popłynąłeś z tymi bombamiWink
Uwierzcie mi, że nie chcielibyście przyjąć jednej takiej ''bomby'' Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie