Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Pytanie dotyczace trenowania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Sory za pomyłkę. Tarver zdobył brąz na igrzyskach.

@Mastrangelo
Ja, który nie uznaje za bardzo pasa WBO wiem o tym doskonale, że IBO to tylko pas a nie Mistrzostwo ale prawda jest taka, że to pas bardzo szanowany gdyż przez lata zyskał swoją renomę. Zabierz pas IBO W.Klitschko i patrz jak się wszyscy rzucą na niego ;]
Wiesz Jerome, wśród sukcesów zawsze to można wpisać, ja odnosiłem Swój post do Bandyty który twierdzi, że jest to pas mistrza świata. Jak można nazwać pasem mistrzowskim coś, o co mistrzowie walczyć nie chcą. Z tego co wiem w 1/3 kategorii wagowych IBO w ogóle nie ma mistrza..
Ale nie zgadzam się, że "wszyscy" by się na to rzucili po Klitschkach. Kiedy się niby na IBO ktokolwiek rzucał? Wladimir to wziął nie wiem nawet po co. Zresztą nawet nie płaci za to więc nie robi mu to różnicy.
jakoś Tarver też bronił ten pas Smile
Hatton przez lata bronił pasa WBU, Hamed bronił WBO zanim jeszcze cokolwiek to znaczyło. Po prostu jeśli bokserzy mają jakąś markę, to Sobie mogą wziąć byle pas bo dla ich fanów to już nie ma znaczenia, a jeśli wybiorą jakąś niszową federację, to nie muszą się martwić żadnymi głupotami jak obowiązkowi pretendenci. Słyszałeś kiedyś o obronie z obowiązkowym pretendentem IBO?
(27-09-2012 09:27 AM)Mastrangelo napisał(a): [ -> ]Słyszałeś kiedyś o obronie z obowiązkowym pretendentem IBO?
Nie. I rozumiem co masz na myśli. Wracając jednak do tematu to Tarver mimo wieku sukcesów się dorobił.
Stron: 1 2
Przekierowanie