Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kliczko Wach PROMO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie, mam Wam do zaprezentowania moje promo walki Kliczko vs Wach. Chciałbym poznać opinię forumowiczy. Mam nadzieje, że się spodoba Smile Pozdrawiam i miłego oglądania.
Od dawna nie zrobiłeś tak dobrego promo. Genialna robota.
Dobrze, że pochwaliłeś się nim tu bo trzeba jakoś uzasadnić plusa Wink
@Jerome
Moim zdaniem lepiej wyszło mi promo Chavez - Martinez Big Grin Dzięki wielkie Jerome! Smile
Wszystko super, tylko ten jebitny napis i jeszcze "HD" Tongue Pomijając to, jestem pod wrażeniem. Robisz naprawdę dobre zapowiedzi walk.
@AdamekFightPL
Nie widziałem zapowiedzi Chaveza z Marvalią ale już nadrobiłem stratę i kolejna pochwała bo to również wspaniała robota. Jak zapewne wiesz, heavyweight, Klitschko i Wach bardziej mnie kręcą niż tamci.
@bartek
O jaki napis Ci chodzi?
@AdamekFightPL
Dobra robota, obejrzałem to promo przed chwilą i naprawdę mi się podoba. Efektowne, ale nie przebajerzone, świetna muzyka, dobrze zmontowane.
Brawo!

Tylko teraz żeby walka była choć w połowie tak dobra jak to promo... ;]
Znakomite promo ! Weź spróbuj zgłosić się do Polsatu albo nawet HBO, bo można na tym zbić dobrą kasę, a widać, że masz gust.
@Pakman
To nie jest takie łatwe.
AdamekFightPL
Mam wujka w dziale logistyki sportowej pewnej stacji telewizyjnej...Wspomnieć o Tobie? Przecież mógłbyś dla nich to robić przed każdą walką jaką będą pokazywać...bo robisz świetne promocyjne materiały...Dużo lepsze niż standardowe pokazywane filmiki z fragmentami walk z przed kilku lat,bez efektów,dobrego podkładu itd
Stron: 1 2
Przekierowanie