Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Magazyn SpaRING - BOKSER.ORG
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: sparing-logo-001.jpg]

Tak jak zapewne wiecie, od ponad miesiąca w każdy wtorek o godzinie 19:45 na łamach BOKSER.ORG oglądać można magazyn pięściarski - SpaRING. Magazyn transmitowany jest na żywo z naszego mini-studia w Warszawie.

Już pojutrze ósma odsłona naszego cotygodniowego programu. Najważniejszym tematem będą pojedynki, które odbyły się w ostatni weekend. Punkt kulminacyjny to oczywiście starcia: Adamek-Walker, Kliczko-Charr oraz potyczka Andre Warda z Chadem Dawsonem.

Gościem Piotra Jagiełły oraz Macieja Dąbrowskiego będzie Mateusz Masternak, z którym nasi redaktorzy połączą się telefonicznie. Popularny "Master" w najbliższą sobotę skrzyżuję rękawice z niepokonanym Hiszpanem - Davidem Quinonero. Zachęcamy do zadawania pytań w komentarzach po tym linkiem: http://www.bokser.org/content/2012/09/09.../index.jsp

Ponadto ponownie usłyszymy się z naszym stałym ekspertem Leszkiem Dudkiem.

Jednocześnie również na forum możecie zgłaszać swoje propozycję zmian związanych z magazynem. Każda pomoc, opinia jest ważna i brana pod uwagę.

Pozdrawiam i zapraszam do oglądania jutrzejszego SpaRINGU!
co z tym sparingiem?? czy planowane jest wznowienie nadawania programu czy to już raczej koniec tej audycji???
ej ej.. a gdzie to można obejrzeć ?Big Grin
Sparing na razie nie ruszył. Nie wiemy, kiedy dokładnie powróci.

Pozdrawiam
SpaRing już nie ruszy, bo jeden z jego prowadzących (Piotr Jagiełło) został wywalony z redakcji orga na zbity ryj za zmyślony tekst o Demonach Gołoty, którym skompromitował siebie i przy okazji cały portal, gdyż informację powieliły inne serwisy (np. sport.pl lub wp.pl).
ManagerSilnego
Jak zwykle ciekawe fakty wyciąga.
To mu muszę oddać. Jeśli te newsy są prawdziwe to super. Zawsze to jakieś inne spojrzenie na sprawę albo po prostu bezużyteczna wiedza której człowiek jest ciekaw ^^
(17-03-2013 11:52 PM)ManagerSilnego napisał(a): [ -> ]SpaRing już nie ruszy, bo jeden z jego prowadzących (Piotr Jagiełło) został wywalony z redakcji orga na zbity ryj za zmyślony tekst o Demonach Gołoty, którym skompromitował siebie i przy okazji cały portal, gdyż informację powieliły inne serwisy (np. sport.pl lub wp.pl).
rzeczywiście to była spora wpadka, ale czy mógłby ktoś zweryfikować informację o zwolnieniu Piotra Jagiełło i napisać czy to prawda??
Przekierowanie