Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najman vs Sosnowski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
http://babol.pl/kat,1025465,title,Wielka...caid=5f20b

No to się panowie pokłócili. Albert nie wytrzymał, naklnął i poszedł. Ciekawe o co tak naprawdę poszło, zobaczyłbym ten odcinek programu od początku Smile
Najman by chyba wyprowadził z równowagi nawet samego papieża... przecież jak by Albercik mu z plaskacza pociągnął to by Marcin tydzień zębami sr.... się załatwiał.
Już widzę jak medialnie to wszystko się nakręca i mamy kolejną walkę stulecia w Polskim HW..
Chętnie obejrzę jak dość surowy (z całym szacunkiem) ale waleczny Albert niszczy Najmana jak psa w ringu.
Dziwna sprawa. Taki fajny facet jak Albert dał się sprowokować. Oglądnąłbym z miłą chęcią cały odcinek.
Cały odcinek.

Dziwny ten Albert. Najman wcale go nie obraził, a ten już chciał go bić. Nerwowy coś on.

Fajny ten program Fan Raport nawet. Szkoda, że mam tylko jedynkę, dwójkę, info i polsat, bo w Orange chociaż coś jest więcej o sportach walki Smile A cholera w TVP to nawet nigdy nie zająkną się o MMA, a nawet zapominają o Polakach walczących o mistrzowskie pasy w boksie.
Dzięki Adamek.
Najmana nie lubię, ale tutaj wydaje mi się, że Alberta po prostu zabolała prawda.
Bardzo fajny odcinek
Poziomem dorównuje „M jak Miłość”
Jest w tym filmie „ W rolach głównych”
Jest „Muzyka”
Jest „Producent”

Brakuje mi tylko kto ten film reżyserował i kto napisał scenariusz.

[Z nich tacy bokserzy jak z Mroczka i Cichopek aktorzy]
A ja mam wrażenie, że to jest zmontowane i moment w którym Albert traci cierpliwość jest efektem innych tematów poruszanych przez Najmana niż to co jest nam pokazane.

Ależ Najman jest klaun.. Szkoda gadać.
Widać, że Albert to gentelman i nie ma ochoty na głupie zagrywki tego cwela. Najman ma gadane, to fakt ale sportowiec z niego żadny więc jakakolwiek krytyka Alberta odnośnie walki z Klitschko jest nie na miejscu. Może być tak, że Klitschko do walki z Dragonem nie podszedł jak do walki z Lewisem więc i formę miał słabą a prime Sosna wytrzymał sporo. Kim jest Najman w boksie? to śmieć więc krytyka kolegi po "fachu" hahaha jest śmieszna. To nie eleganckie aby wypominać Albertowi walkę życia mówiąc, że Vitek się oszczędzał. No sory..

Wawrzyk go znokautował hahaha. Żal słów.
Albert do gentelman?

No nie. Daj spokój.
Gentelmana takie coś nie może wyprowadzić z równowagi.
A Sosnowski traci cierpliwość, traci opanowanie i jest w tym momencie niezrównoważony.
W jego zachowaniu widać gołym okiem eskalację napięcia i utratę kontaktu z rzeczywistością [przecież jest w telewizji a nie na ringu]
To są cechy słabych osobowości i zachowania ludzi nie panujących nad emocjami.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie