Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Szukam walki...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Cazares to już takie troche odległe dzieje Big Grin, ale chętnie sie obejrzy.

Masibulele Makepula vs Jacob Matlala
Da radę znaleźć, Mastrangelo jak sądzisz ? Te południowoafrykańskie pojedynki z odległych lat przepadają jak w jakąś przepaść.
Da radę znaleźć, pytanie tylko kiedy Wink. Jak mi wpadnie w łapy to na pewno wyląduje na YT.
Sprawa pilna:

Ma ktoś walkę Ajetovic-Opalach? Smile
Ja szukam wczorajszej walki młodego Fury z Rudenko.
@Wilczekstepowy

http://adf.ly/13qbRE
Panowie, szukam walk z ostatniego tygodnia - Walters - Marriaga i Verdejo - Najeda. Ktoś coś? Smile
Nie mogę znaleźć walki Takam vs Sprott. Jest gdzieś może dostępna?
Teraz szukam walki super oszusta z Meksyku: Jorge Kahwagi v Roberto Coelho
Niestety, stare walki Kahwagiego są nie do znalezienia na ten moment. jednak po obejrzeniu jego pojedynku z tego roku nie mam pojęcia jakim cudem mógł on znokautować dwa razy w przeciągu dwóch rund Osokina, który wytrzymał pełny dystans z Vidozem, Bidenką, Palą , Boninem, Platowem i Ibragimowem, a Bucka Smitha odprawił przed czasem szybciej niż Margarito czy Chavez. Nie wspomnę o tym "nokaucie" na Coelho, który był jednym z najlepszych journeymanów wagi cruiser początku XXI wieku. Koleś to jedna wielka groteska. Niedość, że ustawia walki to jeszcze pompuje mięśnie syntolem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Przekierowanie