Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wieści z niższych kategorii wagowych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cuenca po 49-0
Za tydzień ma się odbyć pojedynek pomiędzy numerem 2 w kategorii Muszej JF Estradą, a Hernanem Marquezem. Jako fan talentu Estrady jestem b. rozczarowany doborem rywali dla niego, po walce z Segurą (w której przecież wypadł bardzo dobrze). Marquez to już rozbitek, mimo 27 lat na karku. Po wojnie z Segurą nie jest to już ten sam pięściarz, ostatnio walczy z journeymanami i z jednym z nich nawet zremisował. Estrada ma zbyt duży potencjał, by tracić go na walki z rywalami pokroju no - name Asenjo, czy wyboksowanego Marqueza.
@redd

Szefowie HBO przebakiwali cos o rewanzu z Estrada po tym jak Gonzalez podpisał z nimi kontrakt, miejmy nadzieje ze Romek z nim zawalczy w ramach tych 4 walk na HBO.
Jak to sie wszystko zmienia, heh. Po tym jak Estrada dal gonzalezowi swietna walke byl na fali walczyl z topem tej silnej wagi a Roman pozostawal w cieniu. Od jakiegos roku jest dokladnie odwrotnie Smile
Uwielbiam te zdania tak trafnie opisujące najlżejsze kategorie "ma dopiero 27 lat ale jest rozbitkiem" Big Grin
Hugo, redd i inni eksperci
Dziś w Anglii odbędzie się walka Bradley Saunders - Lion Garrido. Jak oceniacie tą walkę? Uważacie, że Saunder znokautuje Francuza czy raczej pójdzie na punkty? Smile
Postawiłbym, że B. Saunders wygra wysoko na punkty Wink
Też mi się tak wydaje, a kurs u bukmacherów jest naprawdę bardzo wysoki. Widziałem Saundersa w dwóch ostatnich walkach to oprócz chaotyczności wiele nie pokazał, a i siła ciosu, mimo wysokiego współczynnika nokautu taka sobie, z kolei Garrido oglądałem z Ferino i skrót z Reesem to wygląda dość dynamicznie i ciekawie, do tego nigdy nie przegrał przed czasem (raz leżał na deskach tylko). Nie wiem czy to nie najlepsza rzecz do odbicia się po ostatnich niepowodzeniach Tongue
Przyznam się uczciwie, że nie znam tych bokserów. To znaczy Saundersa zauważyłem, jako jednego z wielu niezłej klasy Brytyjczyków, ale jakoś nie trafiła się okazja, żeby bliżej mu się przyjrzeć. Garrido to już dla mnie zupełny anonim. Na podstawie bilansu wygląda mi na twardego journeymana.
Garrido zawsze w przebraniu lwa wchodzi do ringu - taka ciekawostka Tongue
Saunders... przegrał z Garrido przez dyskwalifikację.
Przekierowanie