Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Chat/shoutbox
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Na forum jest kilka osob wiec nie wiem czy shout jest potrzebny. Z tego co widze offtop doskonale sie nadaje na luze dyskuje, wiec ja nie widze sesnu kombinowac.
Też racja, na te kilka osób to trochę bez sensu jednak, .
Przydałoby się to tylko podczas walk. Najlepiej takie osobne małe okno, żeby można było pisać i oglądać streama w tym samym czasie. Ale tak na co dzień to nie ma potrzeby.
Dokładnie. Uruchamianie podczas kluczowych walk było by bardzo fajne. A tak na co dzień to taki shoutbox mógłby do końca zabić forum.
Niekoniecznie, bo pytania i tak ludzie zadawaliby na forum. Na shoucie można takie offtopowe dyskusje prowadzić.
Ale muli mi forum. Czy shoutbox by rozwiązał ten problem? Czy shoutbox też by mulił? Da radę coś zrobić aby forum tak nie muliło podczas ciekawych gal?
To jest chyba związane z obciążeniem serwera na którym stoi cały org, bo to że forum muli jest wynikiem dużej ilości osób udzielającej się na głównej w krótkim czasie, a przynajmniej tak mi się wydaje.
Problem rozwiązałby mocniejszy serwer, ale to kosztuje Wink
Jest tak, jak napisał Gogolius. Główna strona tak samo muli, kwestia serwera.
Ok. Rozumiem.
http://www.bokser.org/content/2015/12/13.../index.jsp

Artykuł roku na głównej !

To chyba z nudów
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie