Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Marcin Najman - Historia Prawdziwa cz.1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wreszcie! długo oczekiwany przez każdego kibica sportów walki film przedstawiający historię o żywej legendzie sportów walki Marcinie ''El Testosteronie'' Najmaanie.Nie obejrzę tego...
@Jerome
Jerome, kurna, to po co komentujesz? czekam na jakieś dogłębne komentarze na temat tego filmu. Moim zdaniem Marcin to zmarnowany polski talent, szkoda, że zakończył już karierę. Gdyby znalazł dobrego trenera i zrzucił ten bojler z brzucha to mógł jeszcze kilka świetnych walk przegrać.
@AdamekFightPL
Bo po to są komentarze :/ Wyrażam swoje zdanie jak każdy inny. Chcesz mnie dogonić z tymi postami, że tak o to zabiegasz? Ja nie mogę... po co robić zbędne problemy? Mogę korzystać przez miesiąc innego konta jak tak bardzo chcesz. Wolę obejrzeć 1001 raz wywiad z Tysonem z więzienia niż opowieść o tym debilu. I dlatego nie obejrzę.
@Jerome
Dobrze, ale nie wstawiam linku z filmem na forum żebyś pisał mi, że nie obejrzysz Big Grin
@AdamekFightPL
No właśnie chyba po to wstawiasz, żebym się do tego odniósł. Jesteś ciekawy odpowiedzi ludzi z forum więc to robię. I tyle. Nie chcę się kłócić. Najman nie jest wart 16 minut. Lepiej obejrzeć 5 rund jakieś dobrej walki. Wiesz co mam na myśli ;]
Chyba faktycznie czas zorganizować walkę AdamekFightPL vs Jerome. Tylko w jakiej kategorii?
lekko super półśmieszna Tongue
hehehexdd, nie no ludziska... jeśli kogoś nasze dyskusje wkurzają to przepraszam ale np tym razem obyło się bez spiny
@Jerome
Może warto o takiej walce pomyśleć? zainteresowanie już jest. Mówię Ci TAKA KASIORA, jeszcze w HBO PPV. Ponoć stajnia 50 centa ma organizować 5 walk wieczoru na jednej gali to może się załapiemy Big GrinDruga część filmu.


Rok temu miało dojść do walki Najman vs Bowe Wink
http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Najman...caid=1eeab
Stron: 1 2
Przekierowanie