Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ajose Olusegun
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam znalazłem świetnego boksera, efektywnie walczącego, szybki z dobrą techniką i ciosem Smile Ajose Olusegun niedawno przeszedł eliminator WBC w wadze junior półśredniej z Ali Chebah ale to bum straszny i dostał eliminator. Jak by wyglądał jego pojedynek na dzisiaj z Garcią czy Khanem?

http://www.youtube.com/watch?v=IusXS4kh3Bc A tutaj filmik jak ktoś go jeszcze nie widział Wink
Bokser niemłody (33 lata w tym roku), na ringach zawodowych od 11 lat, ale ma niezwykle widowiskowy styl. Widać, że dużo oglądał Roya Jonesa
Chebah to nie jest dobry test on obija bumów przez całą karierę 26lat i rekord 36-2 ... A pasa WBC może Olusegun prędko nie zdobyć bo Garcia mógłby wtopić z Khanem... 32letni Olusegun jest 1 w WBC i "oficjalnie" nikt go nie może ominąć aczkolwiek nie wiadomo czy jest obowiązkowym pretendentem.
http://www.bokser.org/content/2011/05/28.../index.jsp A pozatym artykuł z tamtego roku .. A pozatym śmieszny wydaje się być ranking boxrec. Według nich 1 w rankingu jest Marquez który walczył w tej dywizji 2razy. Matthyse wyprzedza Garcię. Rios na 6miejscu??? on nie stoczył nawet walki w tej dywizji. JUDAH 7??? Khabib Allakhverdiev wskoczył na 9 za jego plecami Maidana, Soto i Olusegun na 12miejscu.
Ciężko jednoznacznie odpowiedź na pytanie z ankiety zwłaszcza, że zostają tylko 2 opcje, bo wariant "Ma szanse na tytuł europejski" odpada bo on nie jest przecież Europejczykiem.
Szkoda, że mańkut. Dla mnie boks trochę traci na pojedynkach orthodoxów z mańkutami... Ale styl ma, przyznaję. No i jak dla mnie szkoda, że taki mały. Jakby chociaż z super średniej był...
W super średniej masz Ndiaye też ciekawy pięściarz Wink!
@Holy230
O, dzięki Wink To może w ciężkiej kogoś masz ciekawego? Właśnie przed chwilą skończyłem oglądać walki Hamera i Wildera. Fantastycznie się to ogląda. Hamer to taki słaby Tyson albo w zasadzie obecny tyle, że szybszy. Wilder mi przypomina Lennoxa z lat młodości.
Jerome dziękuje za punkt reputacji. W sumie to nie za bardzo mnie waga ciężka interesuje głównie przez kliczków.

A tak pozatym strasznie lubie waciaków, ponieważ wolę obejrzeć 12rund pięknego boksu z Malignaggim, niż jakiegoś cepa z brazylii, który zakończy walke w 1 rundzie Smile



Jedynie śledze kariere Mike'a Pereza, choć nie ma o nim słuchu.

Do tego interesuje mnie kolumbijczyk Oscar Rivas.
@Holy230
Oscar Rivas jest dość niski jak na HW. Nie mówcie mi tu tylko o Tysonie. Czemu Rivas nie walczył w 2010 wcale? No i za bardzo to on puncherem nie jest chociaż muszę mu oddać, że przeciwnicy mimo iż większość z rekordem ujemnym to jednak doświadczeni z racji 60 walk (nawet jeśli 20 wygranych a 40 przegranych). Obejrzę go na YT i powiem jak wrażenia na priv. Co do Pereza to bardzo dziwne, że taki gość na czasie nie walczy od zeszłego roku.
Olusegun w moich oczach wciąż ma szanse na MŚ Wink, jeśli nim nie będzie, będzie to wina kiepskiego promotora napewno nie boksera.
Stron: 1 2
Przekierowanie