Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Tydzień 11 - 17.06.2012
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
@Maynard

Ale jak to się stało, że Lee wpuścił Chaveza do walki z bliska? Wydawało mi się, że mając przewagę zasięgu i dobrze opanowane operowanie prostymi Lee będzie skutecznie powstrzymywał przeciwnika. Został przełamany przez Chaveza, czy napalił się na bijatykę? A co do tych przyrostów wagi to co masz na myśli? Chavez na wadze wygląda jak zombie. Spuszczają z niego wszystkie płyny fizjologiczne łącznie z połową krwi, czy jak?
Chyba Chavez go zaczął przełamywać, bo spychał na liny i do narożników, a Lee próbował się bronić atakiem, tylko, że nie było wiele miejsca. Zresztą, ciosy Lee nie robiły na nim żadnego wrażenia. Kilka było niezłych, ale nawet nie ruszyło to Juniora. Ciekawe, skąd taka odporność? Z taką szczęką pewnie i Martinez nie zrobi mu krzywdy.

Cóż, jeśli sportowiec z wpadką dopingową na koncie i z Arizą w teamie nie oddaje próbki moczu do kontroli antydopingowej, to nie mam więcej pytań... Nie jestem fizjologiem, ale czytam, co piszą amerykańscy eksperci i to wszystko jest bardzo podejrzane.
Stron: 1 2
Przekierowanie