Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Peter Manfredo Jr
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jednak Rayco Saunders rywalem Manfredo
Dziś wraca Manfredo. Z jakimś Wrightem ma walczyć. Ale nie Winkym Tongue
Już trzecie zwycięstwo po powrocie po przegranej z Chavezem zanotował Manfredo Jr. W ubiegłą sobotę pokonał przed czasem niejakiego Richarda Gingrasa w limicie super średniej. Ciekaw jestem czy Peter poszuka trzeciej mistrzowskiej szansy czy skończy na walkach z przeciętniakami. Ponoć wznowił karierę by zarobić na studia dla żony.
A to dobry czlek ; )
Troche pecha ma bo super srednia jest silnie obsadzona. Jakby pas mial jakis Ishe Smith czy inny slaby mistrz to jeszcze, a tu jak nie Calzaghe to Ward czy Chavez.

Sander, widziales te walke z Gingrasem czy tylko odnotowales rezultat?
Widziałem, staram się wszystko oglądać.
Widać było, że Manfredo technicznie i czysto boksersko jest o wiele lepszy wszak Gingras to twardy ale tylko prosty bijok. Niestety Peter przyjął warunki rywala i zamiast spokojnie punktować(momentami to robił) wdawał się w wymiany za co w 3 rundzie omal nie zapłacił TKO. Gingras spychał do lin i tłukł jak popadło. Dopiero gdy stracił siły Manfredo go zdominował i solidnie pobił kończąc walkę mocnym prawym bezpośrednim. Gingras nie padł ale był mocno zraniony i sędzie ogłosił TKO. Manfredo sporo dostał po głowie. Zbyt dużo jak na poziom rywala który kończył mocno zakrwawiony.
Stron: 1 2
Przekierowanie