Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mike Tyson-Legenda HW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Jestem ciekaw czy mieścił się w 5000kcal na dzień Wink
Mike Tyson-Trening
Jeżeli Szpilka jest szybki Wink To jaki był Iron Mike? Smile


Niesamowite, że taki 15-letni dzieciak byłby w stanie złoić mi skórę i to w taki bezpardonowy sposób. Tongue
(06-02-2016 03:40 PM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Niesamowite, że taki 15-letni dzieciak byłby w stanie złoić mi skórę i to w taki bezpardonowy sposób. Tongue

Tyson po prostu niesamowicie szybko dojrzał. W wieku 12 lat ważył 100 kg, a jego rozwój fizyczny był całkowicie zakończony. Dlatego do jego młodzieńczych sukcesów należy przykładać inną miarę. 20-letni Tyson zdobywający pierwszy mistrzowski pas był odpowiednikiem przeciętnego 25-26 latka, a jeśli wziąć pod uwagę bokserów wagi ciężkiej, to nawet chyba 27-28 latka.
Mike Tyson wystawił na sprzedaż swoją posiadłość w Las Vegas. Cena to 1,5 miliona dolarów - poinformował amerykański portal TMZ. Były król bokserskiej wagi ciężkiej przeprowadza się do większego domu przy tej samej ulicy.

Willa, w której "Żelazny" mieszkał od 2008 roku ma 540 metrów kwadratowych powierzchni. Znajduje się w niej m.in. 5 sypialni i 6 łazienek, 3 kominki, piwnica z winami i "media room". Całość, łącznie z pięknym basenem wchodzącym w skład rezydencji była podobno ostatnio remontowana i prezentuje się wyśmienicie.
Jak na "bankruta" to całkiem nieźle Smile.
Martin
Mike nie dawno ogłosił że już bankrutem być przestał.
Spłacić to co miał spłacić, teraz czerpie profity.
Tyson to dla mnie symbol przemiany, a przemiana ta zaczęła się po walce z Lewisem.
Tyson ma stoczyć walkę na gołe pięści z Bobby Gunnem. Zwycięzca ma otrzymać milion dolarów.

Moim zdaniem stary mistrz, już niepotrzebnie pcha się w takie przepychanki. Choć ten milion dolców pewnie kusi.
Chętnie bym to obejrzał, ale pewnie skończy się na gadaniu. Gunn od kilku lat regularnie walczy na gołe pięści i ani razu jeszcze nie przegrał. Nie widzę 50-letniego Tysona w takiej walce. Chyba, że będzie jakaś ustawka.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie