Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Głowacki vs Silgado-Wałcz 12 maja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
(13-05-2018 01:51 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Dla mnie przypierdalanie się do wczorajszej gali jest lekko na siłę. Czy Gale TYMEXU albo ROCKY BOXING PROMOTION prezentują wyższy poziom sportowy ? To była pierwsza gala organizowana przez KP i TVP, poziom sportowy był niski, ale oprawa gali nie była zła. Prowincjonalne gale w Niemczech czy WB nie wyglądają lepiej, jedynie ten błąd z rekordami muszą koniecznie naprawić.

Zgadzam się z Krychem, wczoraj była gala z Yildrimem w Niemczech, nic lepszego
tam nie widziałem bum za bumem, konferansjer z pod budki z kebabami, tvp nie ma profesjonalizmu za bardzo,
ale się starają, mają zdolnych komentatorów (Jagiełło).

Najważniejsze że dają boks w otwartych kanałach, nie posiadam platform cyfrowych
i każda okazja do obejrzenia boksu gdzie indziej niż stream to święto.

Kubala woli płacić 40 zł chwalić Polsatowi co zrobisz. Polsat ściągnie McCalla juniora
i podnieta.

Przypominam że gala Włodarczyk -Duradola też będzie w tvp, w tamtym temacie
chwali to zestawienie Yalego.
No chwalę, bo mi się podoba to zestawienie, mocno skrytykowałem w tym samym temacie gale w Nadarzynie, więc jakim prawem ktoś mi zarzuca, że chwalę wszystko co robi Polsat, a hejtuje wszystko co TVP???
Cały świat nie kręci się wokół użytkownika @kubala1122331, mój post odnosił się do trendu występującego w tzw. "boksnecie". Kubala, jeżeli poczułeś się dotknięty przez mój post, to może jednak jest coś na rzeczy ? Bez powodu, to była luźna obserwacja. Polecam melisę na uspokojenie.
Był tu już taki osobnik (obecnie bywa bardzo rzadko) który średnio w co drugim poście pisał o lewakach i lewactwie.
@Wietnam nie idź tą drogą...

Co do "sporu" odnośnie gali w Wałczu to w zasadzie nie wiem o co się panowie posprzeczali bo wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że poziom sportowy był niski. A kwestia "oprawy" gali to przecież sprawa drugorzędna. Telewizja rządowa na nowo uczy się boksu i dlatego wygląda to dość słabo merytorycznie ale chyba wszyscy powinniśmy się cieszyć z faktu iż boks w tak dużym wymiarze powrócił do TVPis bo tam przynajmniej nikt nie będzie naciągał na jakieś gówniane ppv.
Gala była jaka była, ale bezsensu, żeby nam jeszcze wykrajała forum.
Ja za to wykroiłem trochę postów, które nie były potrzebne.
Wdech-wydech, Wietnam się pokajał więc chyba jest zrozumienie poczynań.
Gala słaba bo zestawienia słabe . Mieliśmy wprawdzie Stępnia , Główkę ale z bardzo słabymi przeciwnikami. Silgado ma tylko nazwisko, Ludwiczak to rywal jakby na przetarcie. Czerkaszyn dostał Urbańskiego, który nie jest najgorszym rywalem jak na ten etap karieri. Poradził sb z nim zaskakująca szybko.Gali nie oglądałem, więc nie wiem jak ją TVP przedstawiło. Z gal TVP oglądałem tylko starcie Joshua - Parker i studio bardzo mi się podobało. Ale tam był wysoki poziom. Tutaj nie , a znająć skłonności TVP do przesady domyślam się, że mogli podniecać każdą udaną akcją polaków
Bardzo dobrze że skasowałeś te niskiej jakości posty,
szczególnie przez duże SZ, moje. ! Zaszyłem się jak
alkoholik chociaż z alko nie mam nic wspólnego,
jeśli zobaczysz jakąś próbę od mnie, banuj czy
daj ostrzeżenie! Nie może być że przez jakąś galę
w Wałczu o której nikt w świecie nawet nie słyszał
no może kilka osób z portalu na którym piszę
Garncarczyk, który opisał walkę Główki, pojawiały
się zawistośći z nerwów na forum.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie