Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Lara - Hurd (7.04.2018 - Las Vegas)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Lara mały nie jest w tej wadze, ale Hurd wygląda jak co najmniej półciężki. 185 cm wzrostu i 194 zasięgu w junior średniej... Ciekawe ile ma między walkami, pewnie z 200 funtów.

[Obrazek: 29542224_2084731761772193_32213322590724...e=5B29B0CE]
Wow... jestem w szoku że Hurd jest taki wielki. Faktycznie, boxrec podaje różnicę 10 cm wzrostu i tu na tyle to wygląda. A Lara zazwyczaj był wyższy od swoich rywali.
W ogóle na tej fotce to wyglądają tak, jakby Lara już zrobił limit, a Hurd dopiero rozpoczynał obóz Wink
Kończą się powoli tacy zawodnicy jak: Rigondeaux czy Lara. Hurd powinien zrobić z Larą mniej więcej to co Łomaczenko z Rigondeaux. Myślę, że jest tu możliwy nokaut w którymś z końcowych starć. Przez 12 rund Lara nie da rady "uciekać".
Lara jest małym zawodnikiem junior średniej.Ze wzrostem 175 był niższy od każdego swojego przeciwnika z czołówki poza Canelo.
Undercard:

Caleb Truax vs James DeGale - super średnia o pas IBF

Rewanż za walkę z grudnia 2017 w UK przegraną niespodziewanie przez DeGale'a w fatalnym stylu. Truax ewidentnie mu nie leży (swarmer vs boxer), walka w USA, więc chyba znowu wygra Amerykanin.
Julian Williams vs Nathaniel Gallimore - super półśrednia
Super zestawienie. Każdy wynik możliwy, ale chyba weźmie górę większe doświadczenie Williamsa.
Sergio Mora vs Alfredo Angulo - super średnia
Pojedynek porozbijanych i odkurzonych weteranów. Nie chce mi się zastanawiać, kto wygra, bo żaden z nich nie ma perspektyw.
Ahmed Majed Mahmood vs Sharone Carter - piórkowa
Walka o tyle ciekawa, że wystąpi w niej jedyny (i na razie niepokonany) bokser zawodowy Jordanii. Mam nadzieję, że Wielka Nadzieja Jordańczyków wygra i przyczyni się do spopularyzowania boksu na Bliskim Wschodzie.
Ogląda ktoś z was galę? Ja chyba poczekam, bo wszystkie trzy transmitowane pojedynki zapowiadają się bardzo dobrze. Ja stawiam na DeGale'a, Gallimore i Larę, ale tak naprawdę jedyne na co liczę, oprócz dobrych widowisk, to uczciwe werdykty. Spodziewam się, że organizatorom bardziej na rękę byłyby zwycięstwa Truax (choć tutaj mam wątpliwości), Williamsa i Hurda. Hurd po pokonaniu Lary stanie się olbrzymią gwiazdą, będzie walczył za olbrzymie pieniądze i coś mam wrażenie, że promotorzy tak łatwo Larze nie dadzą zwycięstwa. Nie chce przesadzać, ale jak dla mnie Kubańczykowi potrzebne będzie KO...
A Williams chyba pupilek sędziów, z tego co zauważyłem. Ostatni pojedynek z Ishe Smithem był bardzo równo, spojrzy się na karty, zobaczy się dominację Juliana...

Także, oby dobre boksy, oby bez wałków.
Williams jak wzrost nagły kursów z 1.90 na 2.50 wszędzie
coś się dzieje chyba u niego
Trzymam kciuki za Gallimore'a, mam nadzieję, że złapie Williamsa jakimś mocnym uderzeniem. Mega dobre zestawienie.
Mora pokonał Angulo na punkty (SD). Obaj dziurawi jak ser szwajcarski.
Fajnie, że Sergio wygrał, jeden z moich pierwszych idoli, takich świadomych Tongue Jutro muszę nadrobić ten pojedynek.

Williams z Gallimore'm chyba będzie ciekawie, ale na razie chyba minimalnie 2-0 dla Juliana.

Świetna czwarta runda, wreszcie jakieś udane akcje Gallimore'a. 3-1 Williams.

Szósta wyrównana, ale ciut precyzyjniejszy chyba Williams. 4-2.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie