Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Adamek - Abell
Adamek najlepszy od wielu lat. Mam nadzieję, że za sprawą Gusa Currena i Matki Boskiej Częstochowskiej, a nie jakiegoś meldonium. Rozklepał Abella, jak nowicjusza, obnażając jego braki: kondycję na 4 rundy i "szklany brzuch", jak ktoś to bardzo trafnie określił. W sumie Abell to pięściarz o podobnej charakterystyce, jak Price. Nie ujmuje to nic Adamkowi, którego dawno skreśliłem, a wczoraj tak odważnie i skutecznie zawalczył. Za każde pieniądze warto zorganizować teraz jego pojedynek z Charrem, to będziemy mieli polskiego mistrza świata w HW i wreszcie Tomek wypełni swoją misję dziejową.
Masternak - Kalenga
Wreszcie Masternak boksuje tak, jak powinien boksować od wielu lat. Udzielił wczoraj Kalendze lekcji boksu i pokazał, jak zaawansowany technicznie out-boxer powinien walczyć ze sluggerem cepiarzem. Było jeszcze trochę przestojów, ale poza Usykiem i Gassijewem wszyscy inni cruiserzy są w zasięgu Mastera, co powinien szybko udowodnić.
Balski - Graczow
Balski ma dość kiepską technikę , ale nadrabia siłą i bojowością. Ten chłopak trochę się pogubił, bo pewnie trenerzy za bardzo nie mają dla niego czasu. Musi wybrać sobie jakiś styl walki, bo na dziś to narzucają mu go przeciwnicy. Moim zdaniem powinien być szkolony w kierunku kontrboksera czającego się na nokaut. Warto w niego zainwestować, pamiętając jak rozwinął się Głowacki z jednowymiarowego osiłka.
Jonak - Cornejo
Jonak zaczął znakomicie, ale potem niepotrzebnie napalił się na szukanie nokautu, co przyniosło skutek odwrotny od zamierzonego. Jest trochę zardzewiały, ale parę fajerwerków pokazał. Jak się nim zajmie jakiś dobry trener, to powinien dojść co najmniej do jakiegoś EBU. Lepiej gdyby zszedł z wagą w dół, bo do średniej to jest jednak sporo za mały.

Całościowo gala bardzo dobra i warta tych 40 złotych. Borek powinien zorganizować następną na 15 sierpnia koniecznie w Częstochowie i z podtekstem wojny z Rosjanami. Podobałyby mi się zestawienia:
Adamek - Powietkin
Masternak - Lebiediew (Własow)
Balski - Papin
Jonak - Ponomariow
Też uważam, że gala była warta tych 40zł i na pewno mocno podniosła poprzeczkę gali Najmana.

Najbardziej cieszę się ze zwycięstwa Masternaka - wziął rewanż, zawalczył tak jak trzeba i pokonał kolejną przeszkodę w pnięciu się ku szczytowi tej kategorii wagowej. Zastanawiam się czy to teraz czasem nie jest najlepszy polski bokser p4p.

Natomiast najbardziej podobała mi się walka Tomka Adamka - była bardzo eksplozywna, Abell kilkukrotnie liczony, niemniej nie oddał łatwo skóry - przecież były momenty gdzie i Tomek był zagrożony. Ogólnie bardzo fajna walka, fajne zestawienie dwóch starszych ale bojowych bokserów -> jest okej.

Balski - ja tam jestem rozczarowany tym co prezentuje. Jakoś tak się nakręciłem na tego gościa, a w ringu jednak lekkie rozczarowanie. Tak jak pisze Hugo, taki trochę misz-masz bokserski i nie do końća wiadomo o co w tym wszystkim chodzi.

A Jonak jak to Jonak - super ziom. Szkoda tylko, że złapał kontuzję i to taką co wyglądała na dość bolesną. Oby szybko wrócił na salę bo lubię gościa oglądać Big Grin

Co do głębszego undercardu, to jak Kubala napisał wczoraj: serducho. Takie walki też się ogląda.
No i Ewa, jak to Ewa - królowa jest tylko jedna Wink
Adamek 15 w rankingu globalnym boxrec a taki wach 29. No bez komentarza. Adamek pewnie niedługo pojawi się w rankingach federacji. No jak dla mnie może dostać walkę z zwycięzca char oquendo o ile się ona odbedzie się wogole
Ciekawe jaki pomysł na TBE ma Borek, 10 walk na następnych pbn-ach-aż do rekordu 50-0?
Czy jakieś ambicje jeszcze są, ale najpierw z trzy walki rankingowe jeszcze aby coś można
było ustalać w jego kierunku. O jakieś EBU można powalczyć. Do czasu gdy Bob ponownie
nie zadzwoni. Wink James Kirkland może być jeszcze chętny na Damiana... sam nie
walczył już od trzech lat, od momentu ciężkiego KO z rąk Alvareza.
Spotykałem się z podobnymi sytuacjami wielokrotnie w przeszłości na meczach piłkarskich czy żużlowych ale na galach bokserskich nie było takich akcji. Dziś w ogóle spadła i to znacznie ilość tego typu zachowań no ale zdarzają się i trzeba mieć tego świadomość, że można tak trafić jak autor tego wpisu co jednak nie umniejsza fatalnej organizacji tej gali jeśli chodzi o nazwijmy to zabezpieczenie trybun.
PBN tylko w papierku tak ładnie wygląda.
Znaczy się ja nie wiem czy można tutaj zwalać winę tylko na organizatorów gali, bo jak dla mnie to problem jest gdzie indziej. A mianowicie firmy ochroniarskie w Polsce straszliwie tną koszty. W swoje szeregi zatrudniają głównie emerytów lub osoby niepełnosprawne, w ostateczności studentów. Zdrowe, dorosłe, odpowiedzialne osoby to rzadkość. Każde wydarzenie sportowe czy kulturalne jest zabezpieczone właśnie przez takie osoby. Aż mi się przypomniała sytuacja z zeszłego roku ze Stadionu Narodowego, jak ochroniarz nie miał siły iść po schodach i musiałem mu w tym pomóc. Jak taka osoba ma powstrzymać kogoś agresywnego? Nie ma szans. Od strony organizatorów gali pewnie wyglądało to tak, że zatrudnili firmę ochroniarską, która zapewniła taką, a nie inną ochronę. To w ich kierunku trzeba by słać największe zarzuty. Ciężko wymagać od organizatora, żeby sam zatrudnił na jeden event ileś osób, jako ochronę. Przynajmniej moim zdaniem.
No to organizator powinien wiedzieć jaką firmę zatrudnia chyba. A najlepsze, że na YT jest materiał jak to Borek opierdala rzeczniczkę prasową PGE Narodowego właśnie za ochronę z meczu PP. Big Grin
Ale w każdej firmie ochroniarskiej w Polsce jest tak samo, niestety Tongue To jest niestety wielka wada każdej imprezy, bo idąc np. na takie Juwenalia masz świadomość, że musisz radzić sobie sam i nie ma co liczyć na żadną pomoc. Dopóki nie zmienią sie przepisy w tym względzie, na każdym evencie nie będzie bezpiecznie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Przekierowanie