Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Alessandro Goddi vs Kamil Szeremeta 23.02.2018
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Bez wielkiego (a właściwie bez żadnego) rozgłosu zbliża się walka Kamila Szeremety o pas EBU w Rzymie. W obecnej sytuacji polskiego boksu zawodowego zdobycie nawet tak skromnego trofeum byłoby cennym sukcesem, jako że nasi bokserzy aktualnie żadnych pasów mistrzowskich nie posiadają.

Alessandro Goddi vs Kamil Szeremeta - waga średnia o wakujący pas EBU
Pojedynek o pas zwakowany przez Emanuele Blandamurę, który dostał title shota do walki z Ryotą Muratą o tytuł WBA w Jokohamie. Pochodzący z Sycylii Goddi to typowy bokser własnego ringu. Poza Włochami boksował tylko raz. Stylowo najbliżej mu do swarmera, jest dość silny fizycznie i wytrzymały, ale umiejętności bokserskie ma raczej przeciętne. Szeremeta ma lepszą podbudowę z amatorskiego boksu, lepszą technikę i motorykę, ale słynie też z waty w pięściach. Jest niepokonany, ale nigdy nie walczył poza Polską. Polak lubi boksować na dystans, a Włoch na pewno będzie usiłował przedrzeć się do półdystansu. Dużo będzie zależeć od kondycji i psychiki. Jeżeli Szeremeta chce wygrać, to musi postarać się o wyraźną przewagę w ringu, bo sędziowanie może być na korzyść gospodarza.

Emiliano Marsili vs Victor Betancourt - waga lekka
Marsili to 41-letni niepokonany w 36 walkach pięściarz. "Takie rzeczy tylko we Włoszech". Włoch miał w przeszłości pasy EBU i WBC Silver, ale je zwakował. Pokonał kilku znanych rywali. Boksuje mało efektownie, ale bardzo skutecznie, w czym pomaga mu ogromne doświadczenie i spryt. Pochodzący z Meksyku Betancourt też dysponuje ładnym bilansem, ale jego bliższa analiza wskazuje raczej na kryptobuma. Wynik walki jest dość oczywisty.

Byłoby fajnie, gdyby ktoś znalazł i wskazał jakiegoś streama.
Transmisja gali w piątek od godz. 20.15 w telewizji Fightklub.
Nie tylko we Włoszech Hugo, wystarczy spojrzeć na
naszego Jonaka. 35 lat niepokonany, i w wieku 41 lat
też będzie niepokonany . Wink
(23-02-2018 12:32 AM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Nie tylko we Włoszech Hugo, wystarczy spojrzeć na
naszego Jonaka. 35 lat niepokonany, i w wieku 41 lat
też będzie niepokonany . Wink
Może Jonak będzie nawet niepokonany w wieku 80 lat, ale jednak jest tu dość istotna różnica w stosunku do Włocha. Jonak od 3 lat nie walczył, a Marsili jednak te 2 walki rocznie stacza.
Pierwsza runda bardzo dobrze zawalczona przez Szeremetę i Włoch na deskach w drugiej i koniec walki.
Szeremeta wykończył Włocha w II rundzie. Brawo!
Czyżby Szeremeta nagle zaczął nokautować
jak Sulęcki ? Czy tylko ten Goddi okazał się
miękką pałką? W każdym razie brawo Kamil
za tytuł ! Dla Polskiego boksu dobry i europejski
czempionat!
Przyznam, że nie spodziewałem się tak szybkiego i tak łatwego zwycięstwa Polaka. Myślałem raczej, iż będzie to zacięty pojedynek z niewielką przewagą punktową zwycięzcy, a tu prosze jaka miła niespodzianka. Tzn. niespodzianką nie jest może sama wygrana Szeremety ale sposób w jaki tego dokonał.
Co z tym Marsilim wygrał z tym Meksykaninem? Na boxrecu nie ma jeszcze aktualizacji.
Hugo? still undefeated?
Marsili wygrał przez TD7 na skutek własnej kontuzji. Być może przekręt, ale nie wiem, bo nie oglądałem. Walki Szeremety zresztą też.
Stron: 1 2
Przekierowanie