Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
(26-05-2018 09:21 AM)fext napisał(a): [ -> ]Gdyż problemem Marcina nie jest ani wiek, ani to, że nie potrafi boksować, tylko całkowity brak "serca do walki", co całkowicie dyskwalifikuje go jako zawodnika, który miałby mierzyć się nawet z równymi sobie. Innymi słowy Najman bryluje w ringu dopóty, dopóki jest całkowicie przekonany o swojej miażdżącej przewadze i nie zbierze czegoś choćby odrobinę mocniejszego. Kiedy to się staje, "duch w nim upada" i natychmiast się poddaje.

Nie chce się czepiać, ale Najman naprawde nie potrafi boksować i to jest właśnie problem gdy ktoś kto nawet nie potrafi imitować boksera zabiera się za walkę na zasadach bokserskich.
Fext czy Ty kiedykolwiek widziałeś Marcina "brylującego" w ringu? Jeśli tak to w jakiej walce, z kim wtedy walczył? Chętnie zobaczę.
Najgorsze jest to, że Najman zapowiedział coroczne organizowanie "gal narodowych". Nie wiem, czy mu się uda, ale sama taka wypowiedź powinna być potraktowana jako groźba karalna Wink
Najman nie potrafi boksowac ani nie ma duszy wojownika w dodatku już stary. Jedyne walki z jego udziałem jakie mają sens, to ustawki z znanymi osobowością w celach show. starcie z Patrykiem Jakim było by dobrexd. Za poważny boks Marcinek nie ma co się już brać. Zresztą skąd brać rywala dla niego. Trzeba było by bracrywali o ujemnym rekordzie. I tak wynik byłby otwarty. Niexh się skupi na organizacji gal i to rozwinie ale powoli. Bo może porwał się z Motyka na słońce ale jakieś pojęcie o tym ma.
(26-05-2018 10:47 AM)Martin napisał(a): [ -> ]
(26-05-2018 09:21 AM)fext napisał(a): [ -> ]Gdyż problemem Marcina nie jest ani wiek, ani to, że nie potrafi boksować, tylko całkowity brak "serca do walki", co całkowicie dyskwalifikuje go jako zawodnika, który miałby mierzyć się nawet z równymi sobie. Innymi słowy Najman bryluje w ringu dopóty, dopóki jest całkowicie przekonany o swojej miażdżącej przewadze i nie zbierze czegoś choćby odrobinę mocniejszego. Kiedy to się staje, "duch w nim upada" i natychmiast się poddaje.

Nie chce się czepiać, ale Najman naprawde nie potrafi boksować i to jest właśnie problem gdy ktoś kto nawet nie potrafi imitować boksera zabiera się za walkę na zasadach bokserskich.
Fext czy Ty kiedykolwiek widziałeś Marcina "brylującego" w ringu? Jeśli tak to w jakiej walce, z kim wtedy walczył? Chętnie zobaczę.
Źle mnie zrozumiałeś Smile Chodziło mi o to, że przy odpowiednio dobranym przeciwniku ani wiek, ani brak umiejętności bokserskich Najmana nie będzie stanowił żadnej przeszkody. Dlatego w dalszej części wpisu zaproponowałem Bonusa BGC. Generalnie chodzi o to, że Najman, cokolwiek by o nim nie mówić, wzbudza emocje. Zwykle negatywne, ale akurat nie szkodzi, nawet pomoże, gdyż przyciągnie ludzi pragnących obejrzeć kolejną porażkę czy rejteradę Marcina. Fakt, jest sportowo podstarzały, spasiony, leniwy i boksuje jak paralityk. Co nie znaczy, że nie da się znaleźć jeszcze większego łamagi ze znanym nazwiskiem Smile
(25-05-2018 10:33 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]



SleepySleepy

Najlepsze jest na koniec tego filmiku, jak Najman krzyczy z daleka....Riczard give me
a rematch !!! Big Grin nie mogę z tego.
fext
Nie wiem na ile była to poważna walka, ale w pokazówce Najmana z prezydentem Żyrardowa to bym dał w rundach 3-1 dla prezydenta Żyrardowa Big Grin

Akurat walka Najmana to najmniejszy problem tej gali. Ja liczę na drugą edycję za rok. Jeśli zostaniemy po tym czymś wczorajszym, to wizerunkowo boks nie pozbiera się w Polsce przez długo czas.

Martwi, że sam Marcin jest mega zadowolony z gali, twierdzi, że przyszło prawie 18 tys. kibiców. Nie mam jak tego zweryfikować, ale ludzie, którzy byli na Narodowym pisali zgodnie, że to niemożliwe.
Izu ostro się wnerwił na dziennikarzyne od siedmiu boleści



Najman po Narodowej Gali Boksu: 17894 widzów ...? Może i było tyle
spacerujących przez cały dzień koło stadionu narodowego.
Haha ja byłem pod stadionem tak o 20. To nie było specjalnie słychać że coś siędzieje tam. Na żużlu ostatnio było o wiele głośniej. Jeszcze jakieś dzieciaki na oko po 15-16 lat chcieli mi i kumplowi za piwko 3 bilety oddać, bo ktoś im oddał rzekomo :-) .
Pewnie te bilety od tych dzieciaków krążyły później po całej Warszawie, od rąk do rąk bo nikt
nie chciał Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Przekierowanie