Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Aleksander Usyk walczy 25.01.18 we Francji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jutro w Grenoble niepokonany francuski prospekt Antoine Villedieu zmierzy się z Aleksandrem Usykiem (Aliaksandrem Usikiem).
http://boxrec.com/en/event/763966
Białoruska wersja Usyka ma 40 lat, bilans 0-3 (2) - 1 i boksuje w wadze super średniej. Usyk czy Usik, to nie ważne, bo po polsku to i tak Wąsik.

Na tej samej gali wystąpi też Mifodzi Pilipenak. Zgadnijcie skąd pochodzi ten bokser. Mieszaniec Japończyka z Pilipińczykiem? Nie. Rodowity Białorusin, którego imię (prawidłowo powinno być Miafodzij) to po polsku Metody.
(24-01-2018 11:26 AM)Hugo napisał(a): [ -> ]Na tej samej gali wystąpi też Mifodzi Pilipenak. Zgadnijcie skąd pochodzi ten bokser. Mieszaniec Japończyka z Pilipińczykiem? Nie. Rodowity Białorusin, którego imię (prawidłowo powinno być Miafodzij) to po polsku Metody.
To jeszcze łatwe. Zgadnij jak się z rosyjskiego na polski tłumaczy imię Faddiej Smile
Tadek?

Ok sprawdzilem w necie Wink
Białoruski Usik chyba wziął sobie do serca, że piszą o nim na forach bokserskich i niespodziewanie wygrał z francuskim prospektem na punkty. To jego pierwsze, ale może nie ostatnie zwycięstwo. Mifodzi niestety przegrał na punkty, ale może następnym razem pójdzie mu lepiej.
Przekierowanie