Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: NAJLEPSZA PIOSENKA.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
@AFPL

Kurde, ale jaja. Nie miałem pojęcia, że Ty jesteś na tym filmiku ! Po prostu kolega mi go podesłał. Z ciekawości. Ty to który ? W ogóle chodzi o ten filmik na górze czy na dole ?
@Pakman
Na górze. A ja jestem tym, który zaczął w parku tańczyć przed jakąś babcią. Sam byłem w szoku jak to tutaj zobaczyłem.
@ADFPL
Słabe to...
@PeterManfredo
No cóż, ten filmik nie miał na celu zdobywania uznania ludzi itd. Fajna pamiątka, za kilka lat będziemy się z tego z kumplami podwójnie śmiać. Pozdro Big Grin
@AdamekFightPL
Pierwszy filmik, 2:53. Który to Ty?
@Jerome
Ten najzabawniejszy.
@AdamekFightPL
Rozumiem, że żaden? ;]
Może inaczej. Który wychodzisz z busa i co tam robiłeś z kolegami? Big Grin
@Jerome
Ale ja już napisałem, który to ja. Akurat panowie robili remont bloku i pozwolili nam wejść do busa.
@AdamekFightPL
No wybacz ale ta idiotyczna wskazówka nic mi nie daje. Już nawet bez złośliwych zaczepek stwierdzam, że żaden z "ziom"ów nie jest tam zabawny. Który wychodzisz z busa? Prościej będzie.
@Jerome
Dobra już nie ważne. Nie wiem jakim cudem ten filmik się tu dostał, ale myślę, że zupełnie nie potrzebnie. I nie potrzebnie napisałem, że brałem w nim udział. Głupie wygłupy i tyle.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Przekierowanie