Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: NAJLEPSZA PIOSENKA.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Oglądaliście półfinał Eurowizji? Występ Cleo kapitalny. Naprawdę zaśpiewała dobrze, do tego był dobry show Wink I miejsce w finale.
Kobieta z brodą z Austrii... :/
@Sander
Tu nie chodzi o to jak zaśpiewała Cleo.... tu chodzi o cycki! a co do babki z Austrii no to zaśpiewała kapitalnie, komentator dobrze powiedział, że to taka ballada jak z James Bonda, na prawdę była moc. Btw. ogólnie efekty specjalnie i ta oświetlona scena na prawdę fajnie się to oglądało chociaż kamerzysta dodał do obrazu efekt ''blur'' czyli rozmycie dlatego była widoczna taka poświata.
Co jak co ale ten chłop dobrze się maluje, na dysce można się ładnie ,nadzić' :/ Big Grin
Obejrzałem ostatnio zwycięzców Eurowizji w XXI wieku i powiem wam, że drugi raz na trzeźwo bym tego nie przeżył. Nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale Eurowizję w 80% wygrywają lamusy. W tym roku podobnie. Widzę, ze bukmacherzy stawiają na Armeńca. Wchodzę, patrzę ten utwór i coś tak żałosnego to dawno nie widziałem. Nie przepadam za tą naszą piosenką, ale jak na poziom eurowizyjny jest naprawdę bardzo ok. Ale nie ma szans, jakiś nudzący lamus musi wygrać. Zresztą, ciekawe ile się w tej eurowizji liczy muzyka? Ja obstawiam jakieś 10-15%. Reszta to polityka Smile
Eurowizja to straszne gówno, pewnie wygra ten dewiant z brodą lub ktoś z Ukrainy.
Biorąc pod uwagę jakość muzyczną tego przedsięwzięcia, to co tu dużo mówić - badziew. Jednak taka międzynarodowa rywalizacja, zawsze cieszy się zainteresowaniem.
Właśnie, to z Austrii to co to w końcu było?
Obejrzałem sobie głosowanie Eurowizji i takich jaj to ja dawno nie widziałem Big Grin Bardziej ustawionego konkursu to ja nie znam. Każde państwo miało już dawno przydzielone punkty tak, by:
a) nikomu się za bardzo politycznie nie narazić
b) aby wygrało to coś z Austrii

Dla mnie to jest parodia, ale jednocześnie smutny znak czasów. Trochę przykre, że dziś robi się karierę przebierając się za niewiadomo co.

Ale chociaż się dowiedziałem wreszcie, że to coś było mężczyzną. Ponoć ma na imię Thomas. Masakra Big Grin
(10-05-2014 11:41 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Każde państwo miało już dawno przydzielone punkty
Skąd takie info?

W Eurowizji głosy rozkładają się głównie wg dwóch kryteriów:
- oryginalnośi/kontrowersyjności;
- sympatii narodowych.

Tyle. Szukanie ustawek jest śmieszne.
I tak najlepsza była reakcja publiczności i całej Europy na RosjęBig Grin Putin sobie postanowił powojować i dwie biedne dziewczynki musiałby na każdym kroku znosić gwizdy i obelgi. I przegrały z resztą też przez Putina bo byłby znacznie wyżej gdyby nie ta cała sytuacja polityczna. Wszędzie będą teraz wygwizdywać Rosję. Ogólnie to przypadkiem trafiłem na tą Eurowizję, nie oglądałem tego parę lat już. Polska propozycja to była tragedia, szkoda słów. Na szczęście była jeszcze Francja, Grecja, Ukraina i Islandia więc nie wypadliśmy najgorzej, o dziwo mamy 14 miejsce. Należy się 22, ale 10 punktów z Niemiec nas "uratowało":D Ale czemu się dziwić, tam jest już pewnie więcej Polaków niż NiemcówBig Grin Jestem całkiem pozytywnie zaskoczony głosowaniem bo patrząc na to co teraz puszczają w radiach i na stacjach muzycznych to byłem pewny, że wygra najgorszy syf czyli Francja. A było dokładnie odwrotnie, byli ostatni. Całe 2 punktyBig Grin Do tego prezenterka z Francji mówiła po francusku zamiast angielsku. Wtopa na całej linii jeżeli chodzi o FrancjęBig Grin Ale Polska to też kompletna kompromitacja. 40 milionów ludzi w kraju i nie można było sklecić czegoś co nie byłoby jakimś bezsensownym bełkotem? To już nawet takie San Marino, którego nawet nie widać na mapie potrafiło coś porządnego zaśpiewać... Finlandia wyskakuje z jakimś One Direction 2 zamiast zaśpiewać to co mają tam najlepsze czyli metal. To samo Holandia ale oni akurat odnieśli tam ogromny sukces. Nie rozumiem czegoś takiego. Przecież Holandia i Finlandia mają takie wokalistki i takie głosy, że mogliby wygrywać Eurowizję na zmianę co rok, to po co wyjeżdżają z czymś takim jak w tym roku Finlandia?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Przekierowanie