Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kuźmin vs Mansour
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
a jakiej przeglądarki używasz
Jewgienij Smirnov wygrał wszystkie rundy z Jhonem Gemino, ale nie zdołał go znokautować. W dziewiątej rundzie był nawet blisko, ale Filipińczyk dotrwał do końca. Fajny boks w wykonaniu Rosjanina, zadaje dużo ciosów na górę i na dół, ale jego ciosy są zupełnie bez mocy. Gemino przyjął dużo uderzeń, ale jednak dotrwał do końca. Na najwyższym poziomie raczej Smirnova nie widzę.

Działa mi na operze. Sprawdziłem na Chrome i też bez zarzutów.
no kurcze mam chrome
i nic nie działa
jeszcze adobe zainstalowałem jeszcze raz dla pewności
U mnie link od Kubali hula elegancko.
U mnie działa na stronie
ten link nie
nie wiem dlaczego
Mega ciekawa walka Czełochsajewa z Pawko. Obaj mieli swoje momenty, Czełochsajew zachwiał się w czwartej rundzie, w piątej z kolei sam naruszył Pawkę. Przez osiem rund wynik pewnie bardzo blisko remisu, ale w dziewiątym starciu Czełochsajew mocno trafił, a w ostatniej rundzie znokautował naruszonego przeciwnika. Bardzo fajny boks.
Wiadomo ile do walki Kuźmina z Mansourem?
Walka Kuzmina o 20:30
Poprawny, ale i bezbarwny występ Afonina. Ma umiejętności, ale brakuje mu krzepy i gabarytów na HW. Bokser w typie Zimnocha.

Wygrana przed czasem Łubkowicza wymuszona przez organizatorów. Stary wyga Płotnikow skutecznie bawił się z nim w zajączka przez 8 rund i nie dał sobie zrobić krzywdy.
Afonin i Lubkowicz pewnie wygrali, ale bez błysku. Temu drugiemu taka walka z twardym, ale niegroźnym Płotnikowem może się jednak przydać. Afonina chyba jeszcze nie widziałem wcześniej, ale spodziewałem się po nim dużo więcej.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie