Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adamek vs Kassi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Robienie z Kassiego kogoś więcej niż twardego journeymana w pl boks necie to jest beka Big Grin. Obecnie Tomasz jest na takim poziomie, że nawet journeyman Kassi to poważne wyzwanie, nie wiem dlaczego ludzie próbują wyolbrzymiać skill Freda. Chyba tylko po to, żeby ewentualna porażka Adamka nie była tak bolesna.
Borek coś gada, że nie wie czy nie przeszarżowali z Kassim Wink
Co by nie mówić o rywalu Adamka, to jednak żeby cokolwiek zrobić to trzeba przejść taką przeszkodę. walka zapowiada się na nudnawną i rwaną bo Kassi głównie postara nie dać sobie zrobić krzywdy, a Adamek raczej go nie skończy przed czasem... ale na punkty raczej sobie poradzi.
Kassi nie jest może obdarzony kolosalnymi warunkami fizycznymi, ale jest niewygodnym
typem zawodnika, ślizgim że tak powiem, jego wzrost to nie jest ułatwienie dla wysokich zawodników,
@Kubala już o tych wątpliwych, porażkach z Breazeale i Arreolą pisał, Adamek nie jest zbyt wiele
wyższy od Kassiego, będzie miał łatwiej z trafianiem rywala, ale i Kassi z drugiej strony
będzie bardziej niebezpieczny, będzie miał więcej pola do przebicia, z wysokimi zawodnikami
o dużym zasięgu ciężko mu było walczyć, skracać dystans ale i tak dał ciężką walkę z Breazeale,
nie jest to typowy Journeyman, werdykty i niezbyt dobre prowadzenie go przez promotora.

Adamek będzie musiał się sporo natrudzić, czuje niejednogłośną decyzję, i wałek na korzyść
Górala, mam nadzieję jednak że Adamek nie dam nam powodu do dyskusji na temat werdyktu
i zawalczy tak aby nie było kontrowersji, wygra wysoko na punkty. .. Jak będzie szybki Wink
Wywiad z Adamkiem na polsat sport pl.

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017...o-nie-byc/

wkleje fragment który na pewno zachęci was do przeczytania Tongue

TA: Speed, tylko szybkość! Jeżeli lewa ręka będzie chodzić, kłuć, to czy on będzie schodzić w dół czy na
boki, to chodzi tu o przednią rękę. Jeśli ona będzie pracować na 100%, to nią wygrasz walkę. To są
moje atuty, taki mam być w ringu.
Kassi lekki, założę się że odrobił lekcję z walk Adamek vs Cunn II i Adamek vs Chambers. Jeśli będzie szybszy i bardziej ruchliwy od Tomasza, tak Górala czeka naprawdę trudne starcie.
Góral 101 kg
Kassi 92
Hej. Pytam z góry czy jakieś streamy będą i skąd opłaca się brać? Wink Z reguły na szybko znajduje, ale czasem nie idzie.

Walka mnie interesuje. W sumie skreśliłem już kiedyś Adamka, ale jak widzi się takiego Parkera, to naprawdę można nabrać nadziei, że prowadzony dobrą drogą Adamek ma jakieś szanse. Życzę mu tego, aby nas wszystkich zaskoczył i odszedł jako dobry bokser.
meczyki.pl dzisiaj, walka na otwartym Polsacie to będzie pewnie mnóstwo linków.
No właśnie też bodajże na ważeniu to usłyszałem, więc chyba "na Jaca" wkręcę się do pokoju obok, jak lokatorów nie ma. XD
Balski i Adamek w otwartym polsacie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie