Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Eubank Jr vs Yildirim
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Chris Eubank Jr vs Avni Yildirim
Stuttgart 07.10.2017
Walka o pas IBO w kategorii super średniej
Drugi ćwierćfinał turnieju World Boxing Super Series w SMW


Chris Eubank ojciec wybrał za rywala dla syna Avni Yildirima, mając do wyboru jeszcze Roba Branta. Chyba uczynił słusznie, bowiem układ stylów (slugger vs swarmer) będzie działał w tym pojedynku na korzyść Eubanka Juniora. Yildirim jest ewidentnym swarmerem przypominającym trochę Firata Arslana. Wywiera presję, stara się zepchnąć przeciwnika do lin i tam zasypać lawiną haków i sierpowych. Bije dość mocno (63% KO), a sam jest odporny na cios i wytrzymały kondycyjnie. Eubank na pewno przewyższa Turka motoryką, a zwłaszcza praca nóg. Ma też większy zasięg i chyba mocniejszy cios (73%KO) przy równie nienagannej odporności. Pod względem techniki u obydwu można znaleźć spore mankamenty. W szczególności Eubank ma dziurawą obronę, natomiast Yildirim dość ubogi repertuar akcji. Zanosi się na walkę o charakterze siłowym, którą na swoją korzyść powinien rozstrzygnąć Eubank. Na mój gust przed czasem w rundach 9-12.

Undercard:
Stefan Haertel vs Wiktor Polakow - super średnia (rezerwowi WBSS)

Zdecydowanie obstawiam wygraną Polakowa
Poza tym m. in. Firat Arslan, Zach Parker, Leon Bauer, Albon Pervizaj ale wszyscy ze słabymi przeciwnikami
Hugo, bardzo ładna ankieta ale nie zaszkodzi (to tak na przyszłość) dodawać piątej opcji remisowej Wink

Walka mnie nie grzeje i nie będę jej oglądał. Wydaje mi się że Eubank powinien to w miarę pewnie wygrać, choć tak jak piszesz pewne zwycięstwo to nie jest zwycięstwo łatwe, bo będzie trzeba trochę przyjąć i się posiłować.
@Gogolius
Turniej WBSS nie przewiduje remisów. Zapomniałeś?
Serio?! Wypaczanie sportu : <
WBSS to system pucharowy. Przegrywający odpada, a wygrywający idzie dalej. Nie przewidziano dogrywek, ani karnych, ale przy remisie decyduje wygrana ostatnia runda, potem przedostatnia itd.
A, czyli remis można wypunktować tylko potem sprawdza się te rundy. No to jeszcze spoko. Myślałem że zmienili zasady punktowania walk bokserskich specjalnie pod turniej.

W Super Six w super średniej było tak samo?
Stefan Haertel
większy z większym zasięgiem 11 i 10 cm
Olimpijczyk, mistrz Niemiec
To nie pipa jak Sęk czy Carolis
Walczy u siebie, 10 rund, wygra na pkt po uczciwym przebiegu
zawsze pomogą mu sędziowie w razie wyrównanej
Poljakow w tym roku raz już tam przegrał z no name Bułgarem Genovem dosyć pewnie na pkt 78-74 i zremisował z Kraftem
Haertel to jednak wyższy poziom bokserski

Pisanie o zdecydowanej jego wygranej mija się z celem
Jednak Renato miał rację. Sędziowie wykonali wzorowo swoją robotę i naciągnęli zwycięstwo Hartelowi. Znaczy moim zdaniem, bo zdecydowanie bardziej podobał mi się Ukrainiec, który atakował, skracał dystans i tam bezkarnie lał Hartela. Niemiec fajnie sobie radził na dystans, ale kiedy został zepchnięty to nie istniał. A trzeba przyznać, że był w tej defensywie średnio dwie minuty na rundę. Ja punktowałem 97-93 dla Poljakowa, punktując lekko pod Stefana.
Te podbródkowe u Eubanka to jest poezja. Ma chłopak talent, zobaczymy co pokaże dalej w tej walce i całym turnieju.
Zgadzam się. Można chłopa nie lubić, ale umiejętności to ma na super poziomie. Chociaż druga runda zwiastuje niezły pojedynek.

Ależ kapitalnie to zakończył Eubank Jr. Uwielbiam oglądać jego pojedynki. Szczerze to nie widzę na niego mocnego w tym turnieju.
Stron: 1 2
Przekierowanie