Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Włodarczyk - Gassiev (21.10.2017 Newark)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Fenomenalna walka! U mnie 96-94 dla Maćka, ale z niepokojem czekam na werdykt
Zasłużone zwycięstwo Sulęckiego. Ciężko było. Culcay parę razy go zaskoczył, ale całościowo Polak był lepszy.
98-92 chyba za wysoko, ale jest zasłużone zwycięstwo po ciężkiej walce, gdzie były dobre momenty, ale też poważny kryzys i sporo mankamentów. Idealny pojedynek dla Maćka, który stawiał już siebie na równi z Larą. Taki bój może mu tylko wyjść na dobre.

Master 2:0, tutaj emocji chyba nie będzie.
Masternak chyba to wygra na luzie. Na razie 3:0 w rundach.

Mateusz ma wielką szansę na wygraną przed czasem. Musi dobrze trafić i potem przycisnąć.
Ja już się nie łudzę, że kiedykolwiek zobaczę przyciskającego Masternaka. Nie ten typ. Kolejne pewne zwycięstwo, kolejne po nudnej walce, zbyt jednostajny jest Mateusz.
Walka do jednej mordy. Masternak najlepszy od dłuższego czasu.
Zobaczyłeś.
No i jest zwycięstwo przed czasem, ale no właśnie... Bujaj półprzytomny, zamiast przycisnąć, skończyć rywala, to Mateusz spokojnie pyka z dystansu. Dobrze, że trener Albańczyka skończył te męczarnie.
Kapitalna wojna Maćka z Culcayem!
Nie punktowałem bo nie widziałem pierwszych 2 rund ale najważniejsze jest zwycięstwo Polaka. Bałem się, że Sulęcki w pewnym momencie już padnie ale na szczęście przetrwał i wygrał z tego co widziałem to jednak chyba zasłużenie choć Culcay okazał się najtrudniejszym rywalem w karierze, no ale Striczu wchodzi powoli na najwyższy światowy poziom i tu lekko już tak nie będzie jak w Nosalowym Dworze.. Maćku gratulacje!

No a Master wreszcie przez KO.
Ale najlepszy jest ekspert w studiu.
Z rękami założonymi za oparcie.

Chyba mu Borek poza kadrem zwrócił uwagę bo już siedzi normalnie.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie