Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Dorticos vs Kudriaszow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
RSC

Odróżniasz pojęcia" możesz​ " od '' Muśisz" ??

Napisałem do @Martina -możesz-
@Wietnam

Mój wpis nie odnosił się do tego co Ty napisałeś.
Twój wpis jedynie spowodował ,że zadałem sobie to pytanie.

Czy muszę kibicować Polakowi i co jest przyczyną ,że sympatyzuje się z jakimś bokserem, albo nie sympatyzuje.

Nie odbieraj tego jako moją reakcję na Twoje poglądy.
Każdy kibicuje komu chce.

Zadałem jedynie pytanie.
(24-09-2017 02:19 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Diablo zrobi formę i uśpi Gassijewa w połowie walki
po początkowych przegranych rundach jak z Czakijewem
czy Greenem.

Hehe marzenia...

(24-09-2017 02:19 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]@W diabła nie musisz wierzyć, ale we Włodarczyka
już możesz Smile trzeba kibicować naszym, bez względu
czy są już past pirme czy nielubiani.

Tym bardziej że nie mamy zbyt wielu zawodników
ostatnio którzy walczą o coś.

Pewnie, że będę mu kibicował, ale nie wierzę w zwyciestwo bo nie ma ku temu merytorycznych przesłanek.

(24-09-2017 02:49 PM)RSC-2 napisał(a): [ -> ]Mam problem z tym "czy trzeba kibicować naszym"

Jakie są powody abym musiał i powinien kibicować Polakowi.?

Czy jeżeli go nie lubię to pomimo tego powinienem mu kibicować?

Możesz kibicować komu Ci się podoba, ktoś Ci broni?

(24-09-2017 02:49 PM)RSC-2 napisał(a): [ -> ]Czy znaczenie w sympatii i kibicowaniu boksera mają:

-jego postawa w życiu prywatnym
-jego narodowość
-jego poziom sportowy
-jego stosunek do kibiców
-jego poglądy polityczne
-jego kolor skóry
-itp itd.

Dla jednych mają a dla innych nie. Ja mogę pisać wyłącznie o sobie.

Dla mnie znaczenie z tej twojej listy ma oczywiście narodowość. No bo co to za tłumaczenie, że boks to sport indywidualny i bardziej podoba mi się przykładowo styl Usyka niż Głowackiego. I to miałby być powód by nie kibicować rodakowi tylko zawodnikowi z zagranicy? Dla mnie to są bzdury, ale jak mówię każdy może kibicować każdemu.

Co innego gdy walczy dwóch obcokrajowców, wówczas możesz się powoływać nawet na poglądy polityczne danego boksera czy dietę, którą stosuje. Wtedy te inne aspekty, które wymieniłeś można brać pod uwagę. Ale to są wszystko "pierdoły" i gdy walczy Polak to mam w dupie jaki ma styl, poglądy polityczne czy jego życie prywatne.
Moje ogólne pytanie do wszystkich potraktowano jako atak na konkretne osoby.

I odpowiadają atakiem.

Na razie zachowuję spokój.

Wiadomo że każdy odpowie za siebie


@ Martin

Przecież nie chciałem abyś odpowiadał za mnie.
Jakimi ja kieruję się kryteriami w sympatiach to ja wiem.

Moje pytanie dotyczyło szerokiego tematu.
Komu kibicujecie?

I czy zawsze kibicujecie Polakowi nawet gdy go nie lubicie?

[Czytając to forum to zauważyłem że Polacy najczęściej kibicują czarnym.
I im ten czarny jest głupszy tym ma więcej w Polsce kibiców.
A gdy ten czarny jest dodatkowo rasistą to już w Polsce jest kochany.
Znaczenie ma także religia.
Gdy bokser jest z katolickiego kraju i jest katolikiem to jest wyzywany i nielubiany.
Ale muslim to już miłość od pierwszego wejrzenia. Polska to "dziwna" kraj.]
@RSC
No to Ci odpowiedziałem, powinieneś być usatysfakcjonowany odpowiedzią bo była konkretna. Akurat czy bokser jest czarny czy nie to nie ma dla mnie kompletnie znaczenia, a jeśli walczy Polak to czy z czarnym czy białym, mądrym czy głupim, katolikiem czy muzułmaninem, kibicuję Polakowi.

Diablo będzie walczył z Gassijewem, ale jeśli spotkałby się z kimkolwiek innym z listy WBSS to również kibicowałbym Włodarczykowi. Bo jest Polakiem a jego poglądy czy postawa w życiu prywatnym mnie nie interesują.
I to jest błąd.

Ale to Twoja sprawa.
Ja kibicuję przede wszystkim dobremu boksowi i widowisku. To, że bokser jest z Polski, zazwyczaj nie ma dla mnie większego znaczenia (jeśli chodzi o kibicowanie), tak samo podchodzę do jego rywala. Jeśli dobrze boksuje, w ringu pokazuje ambicję, a jego styl przypadnie mi do gustu, tak i owszem mogę takiego zawodnika bardziej lubić, niż innych i nie ma tu nic do rzeczy, skąd dany pięściarz jest. Choć i tak polski boks bardziej interesuje mnie od boksu w Chile, Chinach, czy gdziekolwiek indziej - jednak koszula bliższa ciału, co nie zmienia podejścia do kwestii kibicowania.
A to jakim jest człowiekiem nie ma znaczenia?
(24-09-2017 04:20 PM)RSC-2 napisał(a): [ -> ]A to jakim jest człowiekiem nie ma znaczenia?

A skąd wiesz jakim człowiekiem jest dany bokser? Z super expressu?
No właśnie z plotkowców.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie