Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Joshua vs Takam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
@Franz
Streamy zazwyczaj pojawiają się w dziale... "Streamy":) A tutaj pewnie też jakaś dobra dusza coś podeśle ale przecież jeszcze nie teraz Smile
Odpłatnie pewnie na Canalsport.pl chyba się da. Darmowo będzie jednak tyle stremów o najróżniejszej jakości, że na pewno coś znajdziesz.

O, widzę, że na razie można za darmo oglądać w dobrej jakości, więc może się uda.
http://wizja.tv/watch.php?id=32

Od 21:00.
(28-10-2017 03:53 PM)Franz napisał(a): [ -> ]Panowie, prośba. Gdzie obejrzę gale w necie, nawet odpłatnie. Ktoś? coś?

Jak masz nc+ i astre to walka główna jest na niemieckim rtl-u
(28-10-2017 04:04 PM)fext napisał(a): [ -> ]@Franz
Streamy zazwyczaj pojawiają się w dziale... "Streamy":) A tutaj pewnie też jakaś dobra dusza coś podeśle ale przecież jeszcze nie teraz Smile

Dzięki za odp
ale nie widzę takiego działu Smile może coś nie tak szukam.


"Odpłatnie pewnie na Canalsport.pl chyba się da. Darmowo będzie jednak tyle stremów o najróżniejszej jakości, że na pewno coś znajdziesz.

O, widzę, że na razie można za darmo oglądać w dobrej jakości, więc może się uda.
http://wizja.tv/watch.php?id=32

Od 21:00."

Dzięki, wygląda to dobrze, mam nadzieję, że nie będzie problemów o 21:00 Smile

"Jak masz nc+ i astre to walka główna jest na niemieckim rtl-u "

No właśnie nie mam Sad , ale dzięki za odp.
Frank Buglioni ogral wysoko na punkty Craiga Richardsa w pierwszej "telewizyjnej" walce. Miałem ogólnie pokaz slajdów, ale przewaga Buglionego była bardzo duża. Wcześniej Okolie wygrał przed czasem z Williamsem, a Buatsi na punkty z Salim.
Kal Yafai pokonał jednogłośnie na punkty Sho Ishidę po nieoglądalnej walce.
Katie Taylor mistrzynią świata, ale dzisiaj nie zaboksowała jakoś nadzwyczajnie. Teraz Whyte vs Helenius.
Helenius póki co bdb, dość luźnie jak na siebie. Whyte prymitywnie.
2-1 Whyte...
3-2 Whyte, obu ciężko się ogląda
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Przekierowanie