Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Crawford - Indongo (19.08.2017)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Stało się (oby)! Terrence Crawford, mistrz WBC i WBO spotka się z Juliusem Indongo mistrzem WBA i IBF. Jeśli walka rozstrzygnie się na korzyść któregoś z zawodników, będziemy mieć drugiego w historii (po Bernardzie Hopkinsie w średniej) zunifikowanego mistrza świata wszystkich czterech federacji.

Amerykanin ostatni raz boksował w maju, kiedy to pokonał Felixa Diaza. Indongo w swoich ostatnich ringowych występach wygrywał z Eduardem Trojanowskim i Rickym Burnsem.

Podczas tej samej gali powrót na ring zaliczy były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Bryant Jennings (19-2, 10 KO) oraz Dillian Whyte (20-1, 15 KO), który niedawno przymierzany był do pojedynku z Mariuszem Wachem. Rywale obu pięściarzy nie są jeszcze znani.
Oj dobra walka, dwóch zawodników o kapitalnych umiejętnościach technicznych, stawiam jednak na Bud'a
zawodnik z 10tki P4P, mocniejszy ćios.Bardziej ofensywny zawodnik. I będący kompletnie na fali.
Super unifikacja.

Gala będzie na ESPN, Łomaczenko też ma być walka na tej stacji. A w niedziele Pacquiao na ESPN,
Top rank widocznie podpisało z nimi kontrakt.
Tak jak mówiłem, że niższe kategorie mnie nie interesują, tak tych pięściarzy obejrzę z wielkim zaciekawieniem. Nie wiem czemu, ale bardzo lubię Indongo, może dlatego, że częściej kibicuję underdogom. Big Grin
Gwoli ścisłości ostatnim w pełni zunifikowanym był bodaj Jermain Taylor, który te pasy "Katowi" odebrał Wink
Zwycięzca tej walki będzie najbardziej zunifikowany w dotychczasowej historii boksu, bo w stawce jest też IBO. Moim zdecydowanym faworytem jest Crawford. Wysoko na punkty.
Zawsze marzyłem, żeby w boksie był jeden mistrz na kategorię wagową. Tutaj się może to spełnić, super.
Chapson, prawda źle zdanie sformułowałem. Samych walk unifikacyjnych do tej pory było trzy.

Na undercardzie oprócz wymienionych będzie jeszcze Gwozdyk, Walters i Shakur Stevenson. Chyba gala roku Smile
Broner vs Garcia trochę lepsza według mnie gala i karta. Po mału czekam na decyzje
Kliczki co do rewanżu AJ, w Las Vegas. Tam może być karta wyśmienita.
Podczas tej samej gali powrót na ring zaliczy były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej
Bryant Jennings (19-2, 10 KO) oraz Dillian Whyte (20-1, 15 KO), który niedawno przymierzany był do
pojedynku z Mariuszem Wachem. Rywale obu pięściarzy nie są jeszcze znani.
Zdublowałeś fragment z I postu w temacie Wietnam. Wink
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie