Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Parker vs H. Fury (23.09.2017)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Walka o mistrzowski pas WBO w wadze ciężkiej między Parkerem a młodszym Furym odbędzie się w Manchesterze. Obóz Nowozelandczyka jest zadowolony z zapisów w kontrakcie i spokojnie jedzie na wyjazd. Dla Parkera będzie to druga obrona pasa i zarazem dopiero czwarta walka stoczona poza granicami Nowej Zelandii.

Fury, który nabawił się kontuzji pleców, wróci na ring 8 lipca walką na przetarcie.
Fury'emu urosły jaja, gdy zobaczył jak cienki ostatnio był Parker? xd
Raczej odpowiednio się wypłukał, do tego zapewnił sobie walkę na własnym gruncie. Czego chcieć więcej? Mimo to będę mu kibicował, choć za nim nie przepadam, gdyż następny w kolejce może być Joshua, który wystrzeli go w kosmos, dzięki czemu młodszy Fury powinien zniknąć z grona kandydatów do tytułów wszelkich przynajmniej na jakiś czas Smile
Fury ma zaplanowane dwie walki przed tą z Parkerem. Z czymś takim się jeszcze nie spotkałem, dwie szybkie walki z kelnerami przed walką mistrzowską.
(04-07-2017 06:19 PM)Tar-Ellendil napisał(a): [ -> ]Fury ma zaplanowane dwie walki przed tą z Parkerem. Z czymś takim się jeszcze nie spotkałem, dwie szybkie walki z kelnerami przed walką mistrzowską.
Kolejno 8 i 15 Lipca z TBA póki coSmile nie wiem, może chce się przypomnieć swoim kibicom takimi mini sparingami, albo przestraszyć Parkera swoją zabójczą siła ciosu . W końcu to Fury a oni mają swój sposób myślenia Big Grin . Dobrze, chociaż, że obie walki 2 miesiące przed starciem o pas. W razie kontuzji może uda się ogarnąć kogoś mocniejszego niż Cojanu.
KAMIL SOKOŁOWSKI W SOBOTĘ BĘDZIE WALCZYŁ Z FURYM W LONDYNIE.

4-10-2 z dziesięciu porażek dwie przez KO
(05-07-2017 03:37 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]KAMIL SOKOŁOWSKI W SOBOTĘ BĘDZIE WALCZYŁ Z FURYM W LONDYNIE.

4-10-2 z dziesięciu porażek dwie przez KO

Sobotnia konfrontacja pomiędzy Hughie Furym (20-0, 10 KO) i Kamilem Sokołowskim (4-10-2, 1 KO) na gali w Londynie nie będzie miała statusu oficjalnej walki bokserskiej i nie zostanie zapisana w statystykach.

Anglik jest oficjalnym pretendentem do tytułu mistrza świata WBO wagi ciężkiej i nie dostał pozwolenia od federacji World Boxing Organization na stoczenie pojedynku na przetarcie. Fury nie boksował jednak od kwietnia ubiegłego roku i chce wystąpić przed publicznością zanim przystąpi do najważniejszej walki w zawodowej karierze.
http://www.ringpolska.pl/boks-na-swiecie...alna-walka


W takim razie zawodnik, który ma zakaz w tym przypadku od WBO toczenia walk, może ją stoczyć pod warunkiem, że nie zostanie wpisana do rekordu? Bez sensu.
To można było zaprosić takiego Sokołowskiego na sparing...
No bo to będzie taki sparing, tylko na gali w otoczeniu kibiców Wink
Pamiętam, że Diablo kiedyś miał taką samą sytuację. Chciał stoczyć walkę, a federacja zabroniła. Skończyło się na tym, że walczył z jakimś czarnoskórym bokserem w kaskach, a walkę nawet pokazywał Polsat Wink

Ale i tak nikt nie pobije tego co kiedyś odwalał Babiloński. Jego bokser Cieślak przegrał z Szotem, a on już po walce wysyła komunikat, że walka się nie liczy, bo dostał maila od IBF Wink To był wtedy promotor o najgorszej opinii w Polsce.
Pamiętam tą walkę Diablo z tym czarnym no name w kaskach.
Maskarada cała to była
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie