Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Japońskie gale 20-21.05.2017
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
20.05.2017 NAGOYA
Kosei Tanaka vs Angel Acosta - waga junior musza o pas WBO

Kapitalne zestawienie. Niespełna 22-letni aktualnie Tanaka wywalczył pas mistrzowski jako 20-latek w swojej 5 zawodowej walce. Uchodzi za wielki talent. Jego rywal z Portoryko to 26-letni król nokautu z bilansem 26(26) - 0.

20.05.2017 TOKIO
Juan Hernandez Navarrete vs Daigo Higa - waga musza o pas WBC

W tej walce to 21-letni Japończyk jest królem nokautu z bilansem 12(12) - 0. 30-letni Meksykanin jest niepokonany od ponad 5 lat, w marcu br. został mistrzem świata, a ostatnich 5 walk rozstrzygnął przed upływem 3 rund. Będzie się działo.

Ganigan Lopez vs Ken Shiro - waga junior musza o pas WBC
Kolejna walka meksykańsko-japońska. Faworytem będzie doświadczony i solidny 35-letni Lopez. Jego rywal ma za sobą dopiero 9 walk (wszystkie wygrane).

Hassan N'Dam N'Jikam vs Ryota Murata - waga średnia o wakujący pas WBA
Pojedynek o półpasiec zwakowany przez Jacobsa przed walką z Gołowkinem. Nieobliczalny N'Jikam w swej ostatniej walce ciężko znokautował Alfonso Blanco w 22 sekundzie 1 rundy. Murata to mistrz olimpijski z Londynu z bilansem 12(9) - 0 na zawodowstwie. W tej walce możliwe jest wszystko

21.05.2017 TOKIO
Akira Yaegashi vs Milan Melindo - waga junior musza o pas IBF

Starcie 2 doświadczonych bokserów. Faworytem będzie Japończyk, który jest mistrzem świata już w trzeciej kategorii wagowej. Zdarzało mu się jednak przegrywać przed czasem, a malutki Filipińczyk na pewno tanio skóry nie sprzeda.

Naoya Inoue vs Ricardo Rodriguez - waga super musza o pas WBO
Najwyżej notowany japoński bokser P4P zadziwia od lat obronami tytułu z niegodnymi tego rywalami. Meksykanin nosi ringowy przydomek Meserito (Kelner), który raczej prawidłowo odzwierciedla poziom jego umiejętności.
No ten 20.05 niezły kolos. Wink
Stawiam na skośnego, walczy u siebie, lepsza inteligencja bokserska po jego stronie. Nie podpali się i nie pójdzie na żywioł jak NDam

[Obrazek: 8266925_images.jpg]
Moje typy:
Acosta przed czasem (jakąś niespodziankę trzeba obstawić)
Navarrete (który nie zrobił wagi i w każdym wypadku traci pas) przed czasem
Lopez przed czasem
Murata na punkty
Yaegashi na punkty
Inoue przed czasem
Tanaka pokonał Acostę jednogłośnie i wyraźnie, ale czytałem komentarze, że walka była bliska remisu. Shiro wygrał z Lopezem przez podejrzane MD ( 114:114, 115:113, 115:113). Teraz chyba Higo i Navarrete, a ja nie za bardzo mogę oglądać.

Wróciłem w samą porę. W 6 rundzie Meksyk poddany po 4 nokdaunach. Walczył dzielnie, ale ciosy Higi mają straszną moc.
Przewaga fizyczna zrobiła swoje, Higo optycznie wyglądał na boksera o parę kategorii większego, co przełożyło się na siłę ciosu. Ciosy Navarrete spływały po Japończyku natomiast kazdy czysty sierpowy Higo czy to na głowę czy korpus rzucał na deski Meksyka
Walka Lopez - Shiro była już wcześniej? Przed chwilą pokazywali tylko 12 rundę.
Była wcześniej. Teraz Murata - N'Jikam i koniec na dzisiaj.

Murata wyprowadził w 1 rundzie 3 ciosy, w tym 1 celny. Chce wygrać walkę samą praca nóg?

N'Jikam 2:0
Druga runda jest lepsza Japończyka.
NDam na razie wygrywa aktywnością ale odnoszę wrażenie że Murata jakby był pewny swego i wiedział co robi
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie