Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Saul Alvarez (Canelo) vs Gienadij Gołowkin (GGG) 16.09.2017 Las Vegas
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Walka wieczoru zacznie się o godzinie 5:00pl szybciej
jak planowano czyli o 6 :00 PL.

USA 23:00. Jest to uczynione dla wschodniego wybrzeża.

Między nami a Las Vegas jest 7 godzin różnicy.

@Kubala z jakich stron ty brałeś te 9 godz? Wink


Jeszcze na koniec, GGG vs Canelo o godz 5:00 rano.
(14-09-2017 02:46 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Sprawdzimy jak wytrzymałą szczękę ma GGG.

O szczękę GGG to ja jestem akurat wyjątkowo spokojny. Ja bym się @Wietnam bardziej obawiał o szczękę Alvareza bo z takim puncherem jak Gołowkin to Canelo jeszcze nie walczył.
Będą emocje tylko żeby nam to święto boksu trójka "sprawiedliwych" nie zniszczyła.

Wietnam może jakiś zakładzik? Bo widzę wieszczysz zwycięstwo Alvareza. Doceniam umiejętności Canelo to jest świetny bokser, ale wierzę w GGG bo jest po prostu lepszym zawodnikiem.
Lubię obu ale jestem szczerze za Canelo !

Zakład, ok co proponujesz @Martin?

(14-09-2017 02:47 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Oby szczękę, a nie jaja Big Grin

Sugerujesz @Kuba że Canelo będzie bił
nieprzepisowo? Smile
@Martin moja propozycja, jak wygra Canelo to
do końca roku wstawiasz Cynamona w avatar .

Podaj swoją, przy wygranej GGG.

@Gogolius.

Główna strona wujka Google, pokazuje dokładnie
7 godzin.

https://www.google.de/search?q=las+Vegas...Gp0gLd9b5w
(14-09-2017 08:06 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]
(14-09-2017 02:47 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Oby szczękę, a nie jaja Big Grin

Sugerujesz @Kuba że Canelo będzie bił
nieprzepisowo? Smile

Nie, on sugeruje, że Canelo może bić GGG po jajach przepisowo tzn. za aprobatą ringowego, tak jak Ward Kowalowa.

A propos czasu: Las Vegas ma GMT - 7, a Polska ma GMT + 2 (czas letni). Różnica wynosi więc 9 godzin.
@Wietnam
Jak wygra Canelo to wstawie go w avatar albo sygnature a jak wygra TripleG to ty ustawisz sobie w sygnaturze Kazacha.

Panowie to o której ta walka bo jak o 7 czy 8 rano to nie ma co zarywać nocy, chociaż u mnie to teraz bez różnicy. No ale żeby kurde nie przegapić. A skoro różnica wynosi 9 godzin...?
Chyba lepiej nastawić się na 5:00, odpalić transmisję, zorientować się w sytuacji - jeśli okaże się że do main event jeszcze trochę -> przespać się 1-2 godziny Wink

Widzę, że na forum spora wiara w Kazacha mimo zagrożenia sędziowskiego.
Opinia Sulęckiego: http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017...kautowany/

Dość rozsądny pogląd na walkę. Bulwersuje mnie tylko zdanie, że Gołowkin nawet deklasujący Alvareza nie ma szans na wygraną punktową u sędziów. To jest dość szeroko rozprzestrzenione mniemanie, mające swoich zwolenników także na naszym forum. Czyżby totalny przekręt był w boksie zawodowym czymś powszednim z czym kibice się już pogodzili? Oglądając pojedynki Ward vs Kowalow można było dojść do takiego zdania, ale mimo wszystko uważam takie sędziowanie za przypadek skrajny, który nie powinien się tak szybko powtórzyć. Dopuszczam ewentualność, że 116:112 lub nawet 117:111 można przekręcić na drugą stronę, ale wygranej większą różnicą już chyba raczej nie. Jeżeli np. Gołowkin wygra wszystkie rundy i do tego zafunduje rywalowi jeden nokdaun, to takiego 120:107 chyba nie przekręcą. Bardziej już obawiam się perfidnych zagrywek sędziego ringowego.
Mnie również bulwersuje przekonanie, że Saul może tylko wygrać dzięki sędziowskim machlojkom. Nawet jeżeli Canelo wygra uczciwie na punkty to i tak 90% polskiego boks netu będzie trąbiło o wałku jak po walce z Cotto.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie