Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Zimnoch vs Grant (Legionowo 22.04.2017)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Grant już chyba zamroczony w pierwszej rundzie Tongue

Co za cyrk Big Grin Chyba najgorsze zestawienie w historii boksu Big Grin Big Grin
Słaby wieczór z boksem, może w nocy będzie więcej emocji.

Moim zdaniem w przyszłym
roku doczekam się wymarzonej potyczki o mistrzostwo
świata wagi ciężkiej - powiedział po wszystkim Zimnoch.

Ciekawe z kim Wink chyba z wygranym z pary Briggs/Oquendo
(22-04-2017 10:33 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Ciekawe z kim Wink chyba z wygranym z pary Briggs/Oquendo

Pewnie powoli szykują "wielki rewanż" z Wilderem. Stąd pewnie też i dlatego dziś na gali taki wysoki i zarazem bezpieczny zawodnik dla Zimnocha. Aby Zimny oswoił się z metrami. Wink
Znając wybór na przeciwników Wildera, nawet jestem w stanie w to uwierzyć. Ale pod warunkiem że ta walka odbyła by
się w Brodnicy.
Wietnam
Jeszcze sporo walk przed nami, najciekawsza, Langford - Churcydze dopiero w planach Tongue Legionów miał być słaby i był słaby. Ja i tak jestem nawet zaskoczony, bo dwie walki nawet przyjemnie mi się oglądało, a bałem się, że żadnej nie zdzierżę...

Ciekawy jestem, kto będzie tym rywalem Zimnocha w Radomiu. Gala dość duża, bo na stadionie Radomiaka, więc byle buma nie wezmą. Jak będzie ktoś konkretny to chyba się wybiorę tam.
Ja wszystkie siły zbieram na Brooklyn. Charllo i Porter z Berto.

Stwierdzam nawet że wolałbym się godzinę popatrzeć w cycki Brodnickiej, a tak straciłem czas na Abrahama
który nadal myśli ze ma szansę na wygraną w rewanżu z Ramirezem. Tongue

(22-04-2017 10:57 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Wietnam


Ciekawy jestem, kto będzie tym rywalem Zimnocha w Radomiu. Gala dość duża, bo na stadionie Radomiaka, więc byle buma nie wezmą. Jak będzie ktoś konkretny to chyba się wybiorę tam.

Obstawiam tym razem nieco lepszego rywala aniżeli Grant, mianowićie : Kevina McBrida
też walczył z Gołotą i Adamkiem jak Grant Tongue
Całościowo żałosne przedstawienie. Zimnoch wykonał egzekucję na wraku dobrego kiedyś boksera. I tyle na ten temat. Fatalnie wypadł Sęk. Punktowałem tę walkę i wygrał najwyżej 3 rundy. Zasłużona porażka z wuefistą po przejściach. Uważam, że Sęka trzeba definitywnie skreślić jako boksera z perspektywami. Podobnie Szeremetę i Syrowatkę ze względu na brak ciosu. Dobrzy do macania kur, a nie do zawodowego boksu. Tryc tez mi się nie podobał. Najjaśniejszym punktem gali był występ Różańskiego. Prosty boks, ale przynajmniej trochę krzepy u niego widać. Może się dalej bawić z bumami albo zacząć zarabiać jako przyzwoity journeyman.
Straszna ta walka. Bicie schorowanego, byłego boksera. Czy promotorzy muszą raczyć kibiców takimi zestawieniami? Nie muszą, ale chcą, bo uważają przeciętnego kibica boksu za debila. I niech się nie dziwią, że ludzie krytykują, nie kupują ppv i nie interesują się boksem, bo po takich spektaklach mało kto ma ochotę brać tę dyscyplinę na poważnie. Nikt rozsądny nie wymaga, aby ściągać do Legionowa dla Zimnocha kogoś chociażby z szerokiej czołówki, ale pewne minimum przyzwoitości warto by było zachować.

Sęk zaboksował dramatycznie. Naprawdę nie mam pojęcia, co się z nim dzieje, że tak obniża loty z walki na walkę. Przecież jeszcze nie tak dawno temu prezentował się całkiem ok, a teraz dostaje baty od gościa o głowę niższego, który owszem jest b. dobrze wyszkolony, ale przygotowuje się do pojedynków "trenując z młodzieżą". Nie wiem za bardzo co z karierą Sęka; zabrzmi to brutalnie, ale z taką formą trzeba w miarę szybko wyprzedać rekord gdzieś za granicą.
Sęk w wywiadzie najpierw mówił, że został przekręcony, a potem dał do zrozumienia, że może zakończyć karierę. Jeśli Darek to ambitny facet, to rozwiązanie chyba nie byłoby takie słabe. Miał swoje pięć minut, czas, kiedy mógł rywalizować z szeroką czołówką, przespał go.
I jakie to symboliczne, że na promotorskim portalu ludzie drą łacha z tej walki z x10 ostrzej, niż na zdemonizowanej głównej orga : D
http://www.ringpolska.pl/boks-w-polsce/z...wal-granta
Polecam przeczytać, niezłe kwiatki można tam znaleźć Smile
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie